Zuhal Topal Melih kimdir kaç yaşında Melih ne iş yapıyor

yorumsuz
1.052
Zuhal Topal Melih kimdir kaç yaşında Melih ne iş yapıyor

Televizyon ekranlarında bekarları evlendirin Zuhal topalla izdivaç programı damat adaylarından Melih son günlerde oldukça ilgi çekmeye başladı .Zuhal topal’da Melih isimli damat adayının hayatı ve biyografisi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Zuhal Topal temeli kimdir? Ne iş yapar boyu yaşı kilosu daha önce hiç evlendi mi gibi soruların cevabını bulmaya çalışacağız. Star TV ekranlarında en çok konuşulan izdivaç programları arasında yer alan Zuhal topal’da son zamanların en gözde damat adaylarından birisi de Melih oldu .işte Melih hakkında Devletimiz bilgiler sizler için sayfamızda aktarıldı.

Star TV ekranlarının beğenilen izdivaç programı Zuhal topal’da locada evlenmek için adaylarını bekleyen damat adaylarından birisi de Melih oldu. Melih son günlerde izleyicilerin ve kendisine gelen adayların dikkatlerini üzerine toplamayı başardı. Locanın  en güzel gelin adaylarından olan Melisa ile yakınlaşma yaşayan daha sonra anlaşamayan at yollarını ayıran biri 21 yaşında ve Trakya’da bir genç…

Zuhal topalda Melek isimli Damat adayı erkek kuaförü ve locada bulunan Melisa isimli gelin adayını daha önceden taradığını onun hakkındaki her şeyi bildiğini açıkladı Melih “Melisa hiç aklımdan çıkmadı.” cümlesini kurdu. Bunun üzerine Melisa ise “Bunlar yalan cümleler. Aklından çıkmasam bu zamana kadar arardın, ulaşırdı.” şeklinde cevap vermişti.

8 Eylül’de kendisine talip olarak gelen Kader Hanım ile Melih daha paravan açılmadan onunla çay içme kararı aldı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.