Zuhal Topal Kader Kimdir Hayatı Kime Talip oldu

yorumsuz
588
Zuhal Topal Kader Kimdir Hayatı Kime Talip oldu

Star TV ekranlarında bekarlara eğlendiren Zuhal topalla izdivaç programı yeni sezon bölümleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor .Zuhal topalla izdivaç programında yepyeni gelin ve damat adayları hayatının aşkını arıyor. Zuhal Topal gelin adaylarından Kader kimdir 8 Eylülde yayınlanan Zuhal topalla programına damga vuran Loca adaylarından Melih’e Talip olarak gelen Kader bir anda ilgi odağı oldu .Sizlerde Kader hanımın kim olduğunu merak ediyorsanız gelin hep birlikte sayfamızda bilgileri öğrenelim.

zuhal-topal-kader-kimdir

ekranların beğenilen izdivaç programı Zuhal topalda Melih isimli damat adayına Talip olarak gelen Kader hanım anlattığı hayat öyküsü ile herkesi hüzne boğdu. 8 Eylül tarihinde yayınlanan Zuhal Topal programına damgasını vuran yakışıklı damat adayı Melih’e Talip olarak gelen Kader’in hayatı adeta film gibi 4 kardeş olan ve Yetiştirme Yurdu’nda büyüyen Kader isimli gelin adayı babasının öldüğünü 2 yıl sonra öğrendiğini anlatırken gözleri yüzünde oldu.

zuhal-topal-kader-hayati

Zuhal Topal Damat adayı Melih için gelen Kader hanım stüdyodan çıkarken duygusal anlar yaşandı Kader hanım stüdyodan ayrılırken Edip Akbayram Hasretinle Yandı Gönlüm isimli şarkısı yürekleri dağladı Melih Kader hanıma evet diyecek ve bu aşk devam eder mi Hep birlikte izleyip göreceğiz

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.