Zuhal Topal Kader Kimdir Birkana’a Talip Oldu mu

yorumsuz
637
Zuhal Topal Kader Kimdir Birkana’a Talip Oldu mu

Star TV ekranlarında yeni sezon bölümleri yayınlanmaya başlayan Zuhal Topal izdivaç programında yer alan Kader kimdir? Zuhal Topal Birkan’ın talibi Kader kimdir ekranlarda beğenilerek izlenen izdivaç programı Zuhal Topal evlilik düşünen genç adayları programına konuk etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezon finalinde sevgi ile nişanlanan ancak sezon arasında nişanı atan Birkan 1 Eylülde yayınlanan bölümde talibi Kader Hanım ile karşılaştı

Zuhal Topal Kader kimdir?

Ekranların beğenilen evlendirme programı Zuhal Topal Star TV ekranlarında izleyici karşısına yeni bölümleri ile gelmeye başladı Geçtiğimiz sezon Zuhal Topal damat adaylarından Birkan sevgi ile nişanlanmış daha sonra yaz tatilinde nişanı atmıştı. Programın en çok konuşulan damat adaylarından birisi olan Birkan 1 Eylülde yayınlanan Zuhal Topal evlilik programı bölümünde talibi Kader hanım oldu. Sivas’tan gelen 20 yaşındaki genç ve güzel bayan Kader hanım aile hayatı olarak mutsuz günler geçirdiğini ifade etti anne babasının 3 yıl ayrı olduğunu Birkan da bir baba figürü bulduğunu söyledi.

Kader “Birkan’da sahiplenme duygusunu gördüm, çünkü babam bize hiç sahip çıkmadı.” şeklinde konuştu. Bunların üzerine Birkan “Evet sahipleyici bir özelliği vardır. Ben annemi babamı tanıyan ve sahiplenen birisiyim. Aynı şekilde kardeşlerimi ve sevdiğim kadını da sahiplenirim. Tahsil durumunuz nedir?” şeklinde gelin adayına soru soran Birkan, gelin adayından “Babam okutmadığı için açıköğretimden lise okuyorum.” şeklinde cevap aldı.

zuhal-topal-kader-kimdir

Program sunucusu ise “Bak hayat devam ediyor. Belki kendi ailende yaşayamadıklarını Birkan ile birlikte yaşayacaksın.” sözünün üzerine Kader de “Benden bundan emin olarak buraya geldim zaten. Sadece şuan çok heyecanlıyım şeklinde cevap verdi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.