Zuhal Topal ile İzdivaç Hanife Gürdal kimdir instagram hesabı

yorumsuz
1.527
Zuhal Topal ile İzdivaç Hanife Gürdal kimdir instagram hesabı

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında olmaya devam eden Zuhal Topal ile İzdivaç programının öne çıkan isimlerinden bir tanesi de Hanife Gürdal oldu. Hanife ile ilgili bilgileri haberimizde!

 

Evlilik programı denince akıllara gelen isimlerden bir tanesi de Zuhal Topal oluyor. Ünlü ismin sunumuyla ekranlarda olmaya devam eden Zuhal Topal ile İzdivaç programı ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Programın önde gelen isimlerinden olan ve locanın en popüler isimlerinden Hanife Hanım ile merak edilenleri sizler için hazırladık.

Hanife Gürdal Instagram hesabı

Zuhal Topal ile İzdivaç programının en popüler isimlerinden olan Hanife Hanım’ın instagram hesabı da en çok arananlar arasındaki yerini almış durumda. Sosyal medya platformu Isntagram’da Hanife Gürdal’ı bulmak için Hanife_omrum yazmanız yeterli olacaktır.

Hanife Gürdal kimdir?

Zuhal Topal ile İzdivaç programında kendine uygun bir kısmet arayan Hanife Hanım geçtiğimiz sene damat adayı Umut ile yakınlaşması ve kendine gelen adayları reddetmesi ile kendinden sıkça söz ettirmişti.

21 yaşında olan ve daha önce hiç evlenmemiş olan Hanife Hanım Zuhal Topal ile İzdivaç programında gerçek aşkı bulmak istediğini belirtiyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.