Zor Sevda Hint Dizisi konusu ve oyuncuları

yorumsuz
6.987
Zor Sevda Hint Dizisi konusu ve oyuncuları

Kanal 7’de Hint dizisi Zor Sevda dizi konusu ve oyuncuları kimler? Dizinin genel hikayesi ile birlikte merak edilenleri burada!

Kanal 7 ekranlarında yeni sezonda başlayacak olan Zor Sevda bir Hint dizisidir. Türk televizyonlarında çok seyredilenler arasında yer alan Hint dizilerine bir yenisi daha ekleniyor.
Orijinal ismi Qubool Hai olan dizinin Türkçe ismi ise Zor Sevda olarak ilan edildi. Dizinin yeni sezonda Kanal 7 ekranları ile seyircisinin karşısına çıkması bekleniyor.

Türk halkı tarafından çok sevilen ve tutulan Hint dizilerine bir yenisi daha eklenerek Zor Sevda’nın da seyirci tarafından sıkı bir şekilde takip edilmesi bekleniyor.

Gerçek ismi ile Qubool Hai olan dizinin konusu şu şekilde;

Kan bağı bulunan fakat birbirine çok uzak olan iki ailenin hikayelerini anlatan dizide iki aile ve iki kardeşin hikayesi ekranlara gelecek. Dizinin ana karakterleri olan Ayaan ve Asadın hikayesi Zor Sevda çok yakında ekranlarda olacak.

Aayan Zoya’ya aşık olacak. Kendisine yardım edebilecek tek kişinin Asad olduğunu düşünen Ayaan ondan yardım isteyecek. Asad ise aşktan nefret etmekte olan birisidir.

Asad’ın Zoya’ya aşık olması ile hikayenin karmaşıklaşması ve dizinin düğüm noktasının bu olması bekleniyor. Dizinin tanıtımında “Asad aşık olursa” şeklinde bulunan cümle buna işaret ediyor.

Asad ve Ayaan arasında bir mücadeleye dönüşecek olan Zoya kimi tercih edecek. Ayaan aşık olduğu kadın için yardım istediği Asad’ın sevdiği kadın olan Zoya’ya aşık olmasına ne tepki verecek. Hepsi Zor Aşk dizisi ile ekranlara gelecek.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.