Yüksek Sosyete Özgün Çoban (Can) boyu kaç yaşında nereli kimdir?

yorumsuz
522
Yüksek Sosyete Özgün Çoban (Can) boyu kaç yaşında nereli kimdir?

Star TV ekranlarında beğenilerek izlenen yeni dizi yüksek sosyete başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı.Yüksek sosyete dizisinde Can karakterini canlandıran Özgün Çoban isimli oyuncu nereden tanıyoruz. Ekranların beğenilen dizisinde sergilediği performans ile izleyicilerin beğenisini kazanan Özgün Çoban isimli oyuncu hakkında merak edilen detayları sözler için sayfamızı hazırladık.

Star TV ekranlarında yayınlanan yüksek sosyete dizisinde Ercan karakterini canlandıran Özgün Çoban hakkında bilinmeyenler daha önce rol aldığı yapımlar bu sayfada sizler için derlendi.Star TV ekranlarında başlayan yüksek sosyete dizisi ilk bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı başrollerinde Özgün Çobanve Hazar ergüçlü’nün yer aldığı yüksek sosyete dizisinde beğenilen sempatik karakterlerden birisi canlandıran oyuncu da Özgün Çoban Can karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu hakkında izleyicilerinin meraklarını gidermek için bu sayfayı hazırladık .Özgün Çobanhayatını merak edenler için bilgi vermek maksadı ile hazırladığımız sayfada Sizler de aradığınız bilgiye ulaşabilirsiniz.

Özgün Çoban kimdir?

5 Temmuz 1985 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi 30 yaşında olan yakışıklı oyuncu Özgün Çoban yengeç burcudur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümünden mezun olan Özgün Çoban birçok oyunda rol almıştır. Estonya Tiyatro ve müzik akademisini bitiren 2011 yılında Deniz Yıldızı ile kariyerine adım atan oyuncumuz Beni Affet dizisinde Tunç karakteri ile izleyicilerin gönlüne taht kurmuştur Ayla Kara ile hayatını birleştirmiştir .

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.