Yüksek Sosyete oyuncuları kimlerdir dizi konusu ve karakter isimleri

yorumsuz
285
Yüksek Sosyete oyuncuları kimlerdir dizi konusu ve karakter isimleri

Yüksek Sosyete dizisi karakter analizleri ve oyuncu kadrosu ile tüm hikayesi tüyoları burada! Star TV ekranlarının vazgeçilmezi yüksek sosyete dizisinin bilinmeyenleri!

Yapımını başarılı yapım şirketi Bi’yapım tarafından üstlenilen Yüksek Sosyete dizisi ekranların başarılı projelerinden birisi olarak ön plana çıkmaya devam ediyor.

Temmuz 2016’da yayın hayatına başlayan ve seyircisine merhaba diyen Yüksek Sosyete dizisinin oyuncu seçimleri oldukça başarılı bir şekilde yapılmış ve dizi güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor.

Aşk Laftan Anlamaz’ın da yapımını üstlenen başarılı bir yapım şirketinin projesi olan Yüksek Sosyete dizisinde başrollerde Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü gibi önemli isimler yer alıyor.

Hazar Ergüçlü dizide Cansu karakterine hayat veriyor. 23 yaşındaki Kıbrıs doğumlu güzel sanatçı daha önce Kuzey Güney isimli dizide Simay Canay karakterine hayat vermiş ve seyirci tarafından çok beğenilmiştir.

Dizinin bir başka önemli karakteri olan Kerem’i ise Engin Öztürk canlandırıyor. Başarılı sanatçı Engin Öztürk Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden başarı ile mezun olmuştur.

Ece karakteri Meriç Aral tarafından canlandırıyor. 1 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2012 yılında Bilgi Üniversitesi Hukuk ve Karşılaştırmalı Edebiyat eğitimini başarı ile tamamlamıştır.

Mert karakteri ise Ozan Dolunay tarafından canlandırılmaktadır. Genç sanatçı Ozan Dolunay; oyunculuğa Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile geri dönmüş ve başarılı performansı ile herkesin beğenisini kazanmıştır.

Dizide Levent karakterine ise Nihat Altınkaya hayat vermektedir. Survivor yarışması ile hafızalara kazınan yakışıklı isim Nihat Altınkaya profesyonel olarak voleybol oynamış başarılı bir sporcudur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.