Yüksek Sosyete Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir Nerede Çekiliyor ve Konusu!

yorumsuz
714
Yüksek Sosyete Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir Nerede Çekiliyor ve Konusu!

Star Tv’de yayınlanan Yüksek Sosyete dizisi hakkında merak ettikleriniz burada, Yüksek Sosyete oyuncu kadrosu, nerede çekiliyor, kim kimdir ve Yüksek Sosyete konusunu sizler için araştırdık.

Yüksek Sosyete Oyuncuları kimdir? Oyuncu Kadrosu!

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve sevilerek izlenen dizi Yüksek Sosyete’nin oyuncuları, rolleriyle izleyicileri büyülüyor.

Engin Öztürk, Hazar Ergüçlü, Meriç Aral ve Ozan Dolunay’ın oynamış olduğu Yüksek Sosyete dizisinin yapımcılığını Bi Yapım üstleniyor. Burak Sağyaşar yapımcı olarak göze çarparken, yönetmen koltuğunda ise Metin Balekoğlu yer alıyor.

Yüksek Sosyete Konusu Nedir?

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeniyle izlenen Star Tvnin reyting rekortmeni dizilerinden olan Yüksek Sosyete’de hayatta ait oldukları yeri arayan; ancak farklı dünyalardan olan iki gencin hikayesini konu alıyor.

Yüksek Sosyete dizisinde oynayan Engin Öztürk (Kerem), emektar bir ailenin zor koşullarda büyüttüğü tek oğlu Kerem’i canlandırıyor. Hazar Ergüçlü ise ağzında gümüş kaşıkla doğmuş, içinde yaşadığı görkemli dünyaya rağmen mutsuz (Cansu) karakterine hayat veriyor.

Birinin hayatının diğeri için aradığı hayat olarak değerlendirilen dizide, yer değiştirerek ait olduğu yeri bulmaya çalışan, sınıf farklılığını ve kaderi de yenmeye çalışan iki karakter olarak acaba bunu başarabilecekler mi hep birlikte göreceğiz.

Yüksek Sosyete Nerede çekiliyor?

Star Tv ekranlarının vazgeçilmez dizisi Yüksek Sosyete nerede, hangi ilde çekiliyor? Yüksek Sosyete İstanbul’un değişik semtlerinde çekiliyor.

Yüksek Sosyete dizi ekibi ile karşılaşmak İstanbul’da yaşayan dizi severleri heyecanlandıracak. Dizinin çekim yeri olarak belli net bir yer olmamakla birlikte İstanbul’un güzelliklerinin bulunduğu değişik semt ve mekanlarda çekimlere devam ediliyor.

Yüksek Sosyete Hazar Ergüçlü (Cansu) Kimdir?

yuksek-sosyete-hazar-erguclu-cansu-kimdir

Yüksek Sosyete dizisinin başrol oyuncularından Hazar Ergüçlü (Cansu), 1 Ocak 1992 tarihinde yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde doğmuştur. Lefkoşa ilinde doğan ve büyüyen güzel oyuncu, Lefkoşa Belediyesinde tiyatro çalışmaları yapmıştır.

2010 yılında Gölgeler ve Suretler filminde oynayan güzel oyuncu, 2011 yılında yayınlanmaya başlayan Kuzey Güney dizisinde SimayCanay karakteri ile televizyonda yer almıştır. 2013 yılında yönetmen Uğur Yücel’in imzasını taşıyan Benim Dünyam filminde ünlü oyuncular Turgay Kantürk, Ayça Bingöl, Beren Saat ve Uğur Yücel ile birlikte oynayarak adından sıkça söz ettirdi. 2013-2014 Medcezir  dizisinde de oynayan güzel yıldız, Yüksek Sosyete dizisi ile izleyicileriyle buluşuyor.

Yüksek Sosyete Engin Öztürk (Kerem) Kimdir?

yuksek-sosyete-engin-ozturk-kerem-kimdir

Yüksek Sosyete dizisinin ünlü yakışıklı oyuncusu Engin Öztürk (Kerem), 1986 Eskişehir doğumludur. Aslen Bulgaristan göçmeni olan oyuncu, 4 kardeş olup tek erkek çocuktur.

Hava Astsubay olan ve bu mesleği yapmayan yakışıklı oyuncu, 2012 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Kanal D ekranlarında yayınlanan Fatma Gülün Suçu Ne? Dizisi ile ünlenen ve yıldızı parlayan yakışıklı oyuncu, Yüksek Sosyete dizisi ile ekranlarda boy göstermeye devam ediyor.

 Yüksek Sosyete Meriç Aral (Ece) Kimdir?

meric-aral-ece-kimdir

Yüksek Sosyete dizisinin güzel oyuncularından Meriç Aral, 1 Temmuz 1990 İstanbul doğumludur. Anne ve babası da avukat olup, lise eğitiminden sonra Bilgi Üniversitesinde hukuk ve yan dal olarak da edebiyat eğitimi almış ve 2012 yılında mezun olmuştur.

Sultan dizisinin deneme çekimlerinde yer alan güzel oyuncu, Craft Oyunculuk Atölyesinde de eğitim aldı ve Bahar Kerimoğlu’ndan da ders almaya devam etmektedir. 2013 yılında başlayan ve 2015 yılında biten ekranlarda fırtınalar estiren Medcezir dizisinde Hale karakterini canlandıran güzel oyuncu, 2014 yılında Unutursam Hatırla filminde Mediha karakteriyle bütünleşmiş ve izleyicilerden tam not almıştır.

Yüksek Sosyete Ozan Dolunay (Mert) Kimdir?

Yüksek Sosyete Ozan Dolunay (Mert) Kimdir?

Yüksek Sosyete dizisinin yakışıklı oyuncularından Ozan Dolunay, 1991 yılında Antalya ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Antalyalı olan Dolunay, İstanbul ‘da yaşamaktadır.

Üniversite eğitimini Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde tamamlayan yakışıklı oyuncu, Kim Milyoner Olmak İster? İsimli yarışmada yıldızı parlamıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile oyunculuk kariyeri basamaklarını tırmanan yakışıklı oyuncu, Yüksek Sosyete dizisinde Mert karakterini canlandırmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 18 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.