Yüksek Sosyete Metin (Hakkı Ergök) kimdir kaç yaşında nereli?

yorumsuz
699
Yüksek Sosyete Metin (Hakkı Ergök) kimdir kaç yaşında nereli?

Star TV ekranlarında yaz dizileri arasında en çok tutulan ve reyting listelerini alt üst neden yüksek sosyete isimli dizi  izleyiciden tam not almayı başardı.Yüksek sosyete dizisinde başarılı ve Usta oyunculardan Hakkı Ergök de rol alıyor dizide Metin Korhan karakterini canlandıran Hakkı erkek hakkında merak edilen detayları sizler için sayfamızda derledik.

 Hakkı Ergök kimdiryuksek-sosyete-hakki-ergok-metin-kimdir-gercek-adi-yasi2

18 Ağustos 1960 tarihinde Kastamonu Daday da dünyaya gelmiştir 56 yaşında olan usta oyuncu aslan burcudu,r özellikleri taşımaktadır .Ankara Yenimahalle Mustafa Kemal Lisesi Çankaya Lisesi’nde eğitimlerini tamamladıktan sonra üniversite hayatına atıldı. Ankara Devlet konservatuarı’nda mezun olduktan sonra lisans eğitimini Sigortacılık Bölümü içerisinde tamamladı. Akademi yıllar içerisinde tiyatro ile tanıştı Devlet Tiyatrosu sanatçılarından olan oyuncu 36 projede yer almıştır 1999 yılında Star TV’de güzellik yarışmasını düzenlemiştir .

Hakkı Ergök’ün oynadığı diziler şunlardır;  Yüksek sosyete, Günebakan, Bulutların Ötesi, Mazi Kalbimde Yaradır, Samanyolu, Küçük Sırlar, Mahşer, Geniş Zamanlar, Annem, Haziran Gecesi, Cennet Mahallesi, Kurtlar Vadisi, Tatlı Hayat, Üzgünüm Leyla, Artık Sevmeyeceğim, Kuzgun, Ayşecik, Akşam Güneşi, Hesabım Bitmedi, Babamın Günahı, Eltiler, Kara Melek, Çiçek Taksi, Yalnız Efe ve Kuruntu Ailesi.

Hakkı Ergök’ün oynamış ve seslendirmiş olduğu sinema filmleri ise şunlardır; Polis Akademisi, Tehlikeli kokteyl, Çılgın Marslılar, Kirli Yarış, Yaralı Kurt azap yolu, Harry Potter ve Sırlar Odası, Yıldız Savaşları, Peter Pan yarından sonra, robotlar, Buz Devri, Altus, Arı filmi, Kobranın Yükselişi, Robin Hood, Son Hava Bükücü, Thor, Her şey aşktan, Labirent ve Terk edilmiş.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.