Yüksek Sosyete Hazar Ergüçlü (Cansu) kaç yaşında kimdir nereli boyu kaç

yorumsuz
506
Yüksek Sosyete Hazar Ergüçlü (Cansu) kaç yaşında kimdir nereli boyu kaç

Star TV ekranlarında başlayan yeni dizi yüksek sosyete de Cansu karakterini canlandıran isim Hazar Ergüçlü hakkında merak edilen detayları sizler için sayfamızda hazırladık. Yüksek sosyete dizisinde Yaralanan oyunculara baktığımızda oldukça başarılı isimler dikkatleri üzerine çekiyor.

Star TV’nin beğenilen dizisi yüksek sosyete dikkatleri çeken isimlerden birisi de Hazar Ergüçlü oldu Hazar Ergüçlü .Yüksek sosyete dizisinde Cansu karakterini canlandırıyor kendisi hakkında merak edilen hayatı ve biyografisi ile ilgili detaylar haber turumuzda sizler için hazırladık.

Yapımcılığını Burak sağyaşarın üstlendiği yüksek sosyete dizisi Cansu karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü ailesi ile problemler yaşayan genç bir kız olarak karşımıza çıkıyor .

Yüksek sosyete Hazar Ergüçlü kimdir

1992 yılında Kıbrıs’ta dünyaya gelen Hazar Ergüçlü bir Kıbrıs Güzelidir Kuzey Güney dizisinde Simay karakterini canlandıran ünlü isim şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan yüksek sosyete dizisinde karşımıza çıkıyor. 2011 yılında oyunculuk hayatına adım atan güzel oyuncu Medcezir dizisinde Eylül karakterini canlandırdı .En son oynadığı dizilerden birisi de Analar ve Anneler dizisi oldu.Benim Dünyam ,Açlığa Doymak gibi filmlerde de rol alan Hazar Ergüçlü 1. 69 boyunda 55 kilogram ağırlığındadır. 24 yaşında olan siyah gözlü siyah saçlı fiziksel özelliklere sahip olan Oyuncumuz ve hayatında başarılar diliyoruz .

Hazar Ergüçlü’nün yer aldığı projeler

Sinema

2013 yılında Benim Dünyam filminde oynadı

2012 yılında Açlığa Doymak filminde oynadı

2010 yılında Gölgeler ve Suretler filminde oynadı

Televizyon

2016 yılında Yüksek Sosyete dizinsde oynuyor

2015 yılında Analar ve Anneler dizisinde oynadı

2013 – 2015 yılları arasında Medcezir dizisinde oynadı

2011 – 2013 yılları arasında Kuzey Güney dizisinde oynadı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.