Yüksek Sosyete Ercan (Yasin Çam) kaç yaşında nereli Instagram adresi var mı?

yorumsuz
995
Yüksek Sosyete Ercan (Yasin Çam) kaç yaşında nereli Instagram adresi var mı?

Star TV ekranlarında beğenilerek izlenen yeni dizi yüksek sosyete başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı .Yüksek Sosyete dizisinde Ercan karakterini canlandıran Yasin Çam isimli oyuncu nereden tanıyoruz. Ekranların beğenilen dizisinde sergilediği performans ile izleyicilerin beğenisini kazanan Yasin Çam isimli oyuncu hakkında merak edilen detayları sözler için sayfamızı hazırladık.

Star TV ekranlarında yayınlanan yüksek sosyete dizisinde Ercan karakterini canlandıran Yasin Çam hakkında bilinmeyenler daha önce rol aldığı yapımlar bu sayfada sizler için derlendi.Star TV ekranlarında başlayan yüksek sosyete dizisi ilk bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı başrollerinde Engin Öztürk ve Hazar ergüçlü’nün yer aldığı yüksek sosyete dizisinde beğenilen sempatik karakterlerden birisi canlandıran oyuncu da Yasin Çam oldu. Ercan karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu hakkında izleyicilerinin meraklarını gidermek için bu sayfayı hazırladık .Yasin çal hayatını merak edenler için bilgi vermek maksadı ile hazırladığımız sayfada Sizler de aradığınız bilgiye ulaşabilirsiniz.

 Yüksek sosyete Yasin Çam kimdir

Ekranlara çok da yabancı olmayan Sempatik oyuncu Yasin çam daha önce Christie Veliko gibi reklamlarda rol aldı .2016 yapımı olan hesapta Aşk isimli filmde de boy gösterdi. Muğla Milas Anadolu Lisesi’nden mezun olan yakışıklı oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Ziverbey konservatuarında eğitim almaktadır. İstanbul’da hayatını sürdüren yakışıklı oyuncu aslen Muğlalı olup Star TV ekranlarında yayınlanan yüksek sosyete dizisinde Ercan karakterini canlandırmaktadır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.