Yüksek Sosyete Engin Öztürk (Kerem) kimdir kaç yaşında biyografisi

yorumsuz
394
Yüksek Sosyete Engin Öztürk (Kerem) kimdir kaç yaşında biyografisi

Star TV ekranlarının yeni dizisi yüksek sosyete başrolü paylaşan Engin Öztürk izleyiciden tam not almayı başardı.Sevilen ve beğenilerek izlenen dizinin yakışıklı oyuncusu Engin Öztürk Hazar Ergüçlü ile başrolleri paylaşıyor. Cansu ve Kerem karakteriyle karşımıza çıkan başrol oyuncularından Engin Öztürk hakkında merak edilenler sizler için sayfamızda yer almaktadır.

Kerem, orta sınıf bir ailenin tek çocuğudur. Babası çiçekçilikle ilgilenmekte ve ailesi zengin bir ailenin yanında çalışmaktadır ve Kerem o ailenin oğlu Mert ile çok yakın arkadaştır. Mert’in sürekli onu kullandığını düşünen Kerem, ailenin işlerinden ayrılarak, Garipçe’de kendi evini yapmak ve oraya yerleşmek hayalindedir. Bu hayalini gerçekleştirmek için paraya ihtiyacı olan Kerem, Mert’in yer değiştirme fikrini kabul etmek zorunda kalır ve hayatının aşkı Cansu da kendisini Mert olarak tanır.

Engin Öztürk kimdir

1986 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelen yakışıklı oyuncu meslek yüksekokulu’nda astsubaylık okumuş daha sonra Hacettepe Üniversitesi konservatuvarı bölümüne girerek oyunculuğu tercih etmiştir.İlk deneyimi olan Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu ilerleyen zamanlarda hayran kitlesine giderek artırmış Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi ve Muhteşem Yüzyılda ki Şehzade Selim rolüyle izleyicilerden tam not almıştır. Sarı Selim rolüyle dünya çapında da bir ün kazanan oyuncu, seçici davrandığı projelerde de başarılı bir oyunculuk sergilemektedir.

Hem oyunculuğu hem de yakışıklılığı ile izleyicilerin gözdesi haline gelen Engin Öztürk oyunculuk konusunda birçok projeye imza attı şimdilerde yüksek sosyete dizisinin başrolünde oynayan sarışın mavi gözlü yakışıklı oyuncu birçok kesim tarafından Beyazıt Öztürk’e benzetilmektedir .

yuksek-sosyete-kerem-engin-ozturk-kimdir-kac-yasindaMemleketi Nereli : Eskişehir

Yaşı Doğum Tarihi : 30 1986 28 Eylül

Okuduğu Üniversite : Ankara Hacettepe Devlet Konservatuarı

Eski Mesleği : Hava Ast Subaylığı

Boyu : 1.85

Kilosu : 77

Burcu : Terazi

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.