Yüksek Sosyete Ayşen gerçekte Hülya Gülşen Irmak kimdir kaç yaşında boyu kilosu

yorumsuz
549
Yüksek Sosyete Ayşen gerçekte Hülya Gülşen Irmak kimdir kaç yaşında boyu kilosu

Star TV ekranlarında yayınlanan yüksek sosyete dizisi büyük ilgi gördü son yıllarda çekilen diziler arasında oldukça ses getiren ünlü isimlerin yer aldığı Yüksek Sosyete dizisinde oyuncu kadrosunda dikkatleri çeken isimlerden birisi de Hülya Gülşen oldu. Hülya Gülşen yüksek sosyete dizisinde Ayşen karakterini canlandırıyor .Kendisi hakkında merak edilen detayları sizler için haber turumuzda hazırladık.

Yapımcılığını Burak Sağyaşarın üstlendiği yüksek sosyete dizisinde Işıl karakterini canlandıran Hülya Gülşen izleyici tarafından beğeni kazanan bu dizinin Ayşen karakterin oldukça beğenildi.

Hülya Gülşen Irmak kimdir

14 Eylül 1965 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen usta oyuncu Ankara Devlet konservatuvarı’nda uygulanan bir sınava girerek ve daha sonra bu sınavı kazanıp okulun Hacettepe Üniversitesi’nde bağlanması ile Aynı süreçte hem konservatuvarı hem de liseyi dışarıdan bitirerek mezun olmuştur. Usta oyunculuğu ve başarılı performansı ile adından sıkça söz ettiren Hülya Gülşen Irmak çeşitli özel tiyatrolarda aldığı rollerin ardından 1984 yılında devlet tiyatrolarına girdi .28 yıl bu kurumda tiyatroculuk adına sanatını icra etti. 1993 tarihinde Ferhunde Hanımlar isimli televizyon dizisi ile ekranlara gelen oyuncu birçok sinema ve TV dizilerinde rol almıştır.Oyunculuğun dışında seslendirme eğitmenlik ve Oyuncu koçluğu gibi çalışmalarda bulunmuş olup Keşanlı Ali dizisinde ve asla vazgeçmem dizisinde rol aldı. Şimdilerde ise Star TV ekranlarında yayınlanan yüksek sosyete dizisinde Ayşen karakterini canlandıracaktır.

Oynadığı Diziler ve Filmler

Yüksek Sosyete – Ayşen – 2016

Kırgın Çiçekler – Nezihe 2016

Asla Vazgeçmem – 2015

Çalıkuşu, – 2013

Galip Derviş – Şefika Tekin, 2013 (Konuk Oyuncu)

Keşanlı Ali Destanı – Melahat, 2011 – 2012

Gökkuşağı Çocukları – 2010

For a Moment, Freedom – Jasmin’in annesi, 2008

Bizim Evin Halleri- İsmet, 2008

Teyzemin Nesi Var – 2002

Havada Bulut, Rol – 2002

Bizim Evin Halleri – İsmet, 2000

Ferhunde Hanımlar – Müjgan 1993

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.