Yıldızların Altında dizisi ne zaman başlayacak hangi kanalda yayınlanacak

yorumsuz
510
Yıldızların Altında dizisi ne zaman başlayacak hangi kanalda yayınlanacak

İddialı bir proje Yıldızların Altında dizisi hangi kanalda başlayacak ne zaman ekranlara gelecek çok merak ediliyor. Dizi hakkında birçok iddia ortaya atıldı.

Henüz yayınlanmamasına rağmen en çok konuşulan dizi projeleri arasında yer alan Yıldızların Altında dizisinin akıbeti seyirci tarafından merak ediliyor. Yeni sezonun iddialı projesi olması beklenen dizi kanal mı değiştirdi merak ediliyor.

FOX TV ile ekranlara gelmesi beklenen Yıldızların Altında dizisinin henüz başlamadan anlaştığı kanalı henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı değiştirildiği basında yer aldı.

Basında yer alan iddialara göre dizinin anlaştığı kanal değiştirildi ve dizi yeni sezonda yayın hayatına Star TV ile başlayacak. Henüz iddia olan bu durum gerçeği ne kadar yansıtıyor çok yakında seyirci görecek.

Yıldızların Altında dizisinin başrollerinde Berk Cankat, Özge Gürel ve Canan Ergüder gibi çok başarılı isimler yer alıyor. İddialı bir proje olan Yıldızların Altında isimli dizinin çok yakında ekranlarda olması bekleniyordu.

Senaryosunu Pınar Bulut Deren ve Yazı Odası’nın kaleme aldığı bilinen Yıldızların Altında dizisinin yönetmenliğini ise Neslihan Yeşilyurt üstlenecek.

Son derece başarılı isimlerden kurulu kadrosu ile dikkat çeken Yıldızların Altında dizisi yeni sezona ne zaman merhaba diyecek henüz açıklanmadı fakat dizinin tanıtımının yakın bir zaman içerisinde yapması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.