Yeter yeni sezonda Aylin ve çocuklar öldü mü yaşıyor mu?

yorumsuz
680
Yeter yeni sezonda Aylin ve çocuklar öldü mü yaşıyor mu?

 

Yeter dizisinde yeni sezonda Aylin ve çocuklar yaşayacak mı yoksa öldü mü? Sevilen dizi Yeter’in yeni sezonu başlıyor. Peki Aylin ve çocuklar yaşayacak mı?

Yeter dizisi sezon finalinde Aylin Harmanlı ve çocuklar Sabri tarafından kaçırılıyordu. Zorla kaçırılan Aylin ve çocuklar yeni sezonda olacak mı yoksa ölecekler mi merak ediliyor.

Diziye yeni sezonda önemli bir karakter daha eklenecek. Yeni gelecek karakterin isminin Atlas olacağı basında yer aldı. Atlas dizide Yekta Harmanlı’nın en büyük belası olacak.

Yeter isimli dizide geçtiğimiz sezonun kötü adamı olan Sabri ise yeni sezonda ekranlarda olmayacak. Diziye hayat vermekte olan başarılı sanatçı Kaan Yalçın’ın yeni sezonda dizide olmayacağı basın kaynaklarında yer aldı.

Peki yeni sezonda denizden ölü olarak çıkarılan Sabri ile birlikte Aylin ve çocuklar da ölecek mi? Yeni sezonun ilk bölümünde Aylin ve çocukların cesetlerine ulaşılamayacak iddiası basında dikkat çekiyor.

Aylin ölecek mi?

Dizide Aylin ölecek mi en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Bir açıklama olmamasına rağmen yeni sezonda Aylin’in ölmeyeceği düşünülüyor. Aylin yeni sezonda yaşıyor.

Atlas karakteri dizide Aylin ve çocukları öldü olarak gösterip intikam almayı hedefleyecek. Son derece heyecanlı bir sezon Yeter dizisini takip eden seyircileri bekliyor.

Pelin Karahan’ın diziden ayrıldığına yönelik basında yer alan haberlere ise itibar edilmemesi gerektiği konuşuluyor. Aylin’in öldüğünü düşünen Zafer adeta mahvolacak. Esaret mi Cesaret mi sloganı ile Yeter dizisi kaldığı yerden yeni sezonda devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.