Yeter Miray karakter analizi Ekin Türkmen kimdir kaç yaşında?

yorumsuz
321
Yeter Miray karakter analizi Ekin Türkmen kimdir kaç yaşında?

Yeter Miray karakteri ve Ekin Türkmen kimdir? Yeter dizisinde Miray rolünü canlandıracak Ekin Türkmen hayatı ve merak ettikleriniz bu yazıda!

Yeni sezonda Yeter dizisine katılan oyuncular arasında başarılı ve güzel sanatçı Ekin Türkmen’de yer alıyor. Güzel oyuncu Ekin Türkmen dizide Miray karakterine hayat verecek.

Miray karakteri nasıl olacak?

Dizide Miray karakteri; Yekta Harmanlı’ya aşık genç bir kız olacak. Aylin’e düşman olacak Miray, dizide Aylin’e zor anlar yaşatacak ve aynı zamanda Yekta’nın gönlünü kazanmaya çalışacak.

Ekin Türkmen kimdir?

22 Ağustos 1984 tarihinde Nevşehir Kozaklı’da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitiren Ekin Türkmen 2002 yılında Ekmek Teknesi isimli dizide yer almış ve bu proje ile ilk televizyon dizisi tecrübesini yaşamıştır.

Ekmek Teknesi dizisinin ardından Nefes Nefese, Acı Hayat, Menekşe ile Halil ve Küçük Kadınlar isimli televizyon dizilerinde başarı ile yer alan Ekin Türkmen birkaç sinema filminde de yer almıştır.

Ekin Türkmen’in yer aldığı sinema filmleri arasında Keloğlan Karaprens’e Karşı ve Son Ders: Aşk ve Üniversite sinema filmleri bulunmaktadır.

Best Model’e katılan Ekin Türkmen burada ünlü yönetmen ve yapımcı Osman Sınav ile tanıştı. Osman Sınav Ekin Türkmen’e oyunculuk teklifinde bulundu. Ekin Türkmen teklifi kabul ederek Ekmek Teknesi isimli efsanevi dizide yer aldı.

2009 senesinde Küçük Kadınlar dizisinde rol alan Ekin Türkmen diziden ayrılıp Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles şehrinde UCLA’da İngilizce dili öğrendi.

Anadolu Kartalları filminde yer alan Ekin Türkmen çok sayıda başarılı projede yer aldı. Yeni sezonda ise Yeter isimli dizide Miray karakterine hayat vermesi bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.