Yeter Kaan – Doğancan Sarıkaya kimdir kaç yaşında nereli

yorumsuz
740
Yeter Kaan – Doğancan Sarıkaya kimdir kaç yaşında nereli

ATV televizyonunda yayınlanan yeter dizisi büyük bir beğeniyle izlenmeye devam ediyor.Dizide rol alan çocuk oyunculardan birisi de  Doğancan Sarıkaya oldu. Yeter dizisinde Kaan karakterini canlandıran Doğancan Sarıkaya yaşının küçük olmasına rağmen sergilediği performans ile Alkışı haketti. Sizlerde Doğancan Sarıkaya kimdir nerelidir Kaç yaşındadır gibi soruların cevabını merak ediyorsanız sayfamızda bulabilirsiniz.

Televizyon ekranlarının beğenilen dizisi yeter yeni bölümleri ile Atv’de yayınlanmaya devam ediyor. Yeter dizisinde henüz 9 yaşında olan çocuk oyuncu Doğan Can Sarıkaya dizide Kaan karakterini canlandıracak ekranların beğenilen dizisi yeterde Aylin ve Yekta nın 10 yaşındaki oğlunu canlandıran minik oyuncumuz dizide her ne kadar babasından nefret eder gibi görünse de tüm sorunlarını babasını örnek alarak şiddetle çözmeye çalışan bir  çocuk olarak karşımıza çıkıyor.

 Doğancan Sarıkaya kimdir

2004 yılında dünyaya gelen Minik oyuncumuz İstanbul doğumludur 1.35 boyunda 29 kilogram ağırlığında olan Doğancan Sarıkaya kahverengi gözlüdür .12 yaşındaki başarılı oyuncu ilk oyunculuk deneyimini Küçük Ağa dizisinde yaşadı Küçük yaşlarda reklam ajanslarına kayıt olduktan sonra çeşitli reklam filmleri ile boy gösterdi. Dizilerde rol almaya başladı halen ilköğretime devam eden Doğancan Sarıkaya Leyla ile Mecnun Lale Devri Merhamet gibi dizilerde rol aldı .Çalıkuşu gibi popüler bir dizide karşımıza çıktı en büyük çıkışı ise Küçük Ağa dizisinde yakaladı .

Oyuncu şimdilerde Yeter dizisinde Kaan rolünü canlandırmaktadır.

Rol Aldığı Dizi ve Filmler:

2015 – Yeter (Kaan) (TV Dizisi)

2014 – Küçük Ağa (Berke) (TV Dizisi)

2013 – Çalıkuşu (Selim’in Küçüklüğü) (TV Dizisi)

2013 – Merhamet (TV Dizisi)

2013 – Kelebeğin Rüyası (Sinema Filmi)

2012 – Göl Zamanı (Sinema Filmi)

2011 – Lale Devri (TV Dizisi)

2011 – Leyla ile Mecnun (TV Dizisi)

Oynadığı Reklam Filmleri:

2014 – Kinder

2014 – Lukoil

2014 – Sütaş Labne

2014 – Uludağ Limonata

2014 – Algida Max Duo

2013 – Lipton

2013 – Balparmak

2013 – Eti Petito

2012 – Tat Ketçap

– Kamu Spotları

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.