Yeter Atlas karakteri analizi ve Hazım Körmükçü kimdir?

yorumsuz
347
Yeter Atlas karakteri analizi ve Hazım Körmükçü kimdir?

Yeter Atlas karakterine hayat verecek Hazım Körmükçü kimdir, kaç yaşında hangi dizilerde oynadı ve Atlas karakteri analizi burada, işte çok merak edilen detaylar!

Çok sevilen bir dizi olarak ekranlarda yeni sezonda yer almaya devam edecek Yeter dizisine yeni bir karakter ekleniyor. Dizide Atlas karakteri yeni sezonun kötü adamı olacak şeklinde sosyal medyada yorumlar dikkat çekiyor.

Yeter dizisinde Sabri karakteri yeni sezonda olmayacak ve yeni sezondaki kötü adam Atlas karakteri olacak. Atlas seneler öncesinde yaşadığı acı bir olayın intikamını almaya çalışacak.

Atlas karakteri Zafer’in ölümüne sebep olduğu Mehmet’in babasıdır. Zafer istemeden de olsa Mehmet’in hayatına kast etmiştir. Atlas ise bu gencin babasıdır. İş hayatının güçlü ve tehlikeli isimlerinden birisi olan Atlas uzun süredir karanlık işlere bulaşmayan bir karakterdir fakat oğlunun ölümü onu değiştirecektir.

Atlas oğlunun intikamını almak için hem Yekta hem de Zafer’i düşman belleyecektir.

Hazım Körmükçü kimdir?

30 Ocak 1965 senesinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu İstanbul doğumludur. 1984 senesinden bu yana sanat dünyasında aktif olarak yer almaktadır.

Tiyatrocu bir ailenin evladı olan Hazım Körmükçü, Darülbedayi’nin önemli oyuncularından Hazım Körmükçü’nün torunudur. Ayrıca Hazım Körmükçü’nün kız kardeşi Pelin Körmükçü ve kuzeni Hikmet Körmükçü’de oyunculuk sanatını icra etmektedir.

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olan Hazım Körmükçü, eğitim hayatını tamamladıktan sonra İstanbul Şehir Tiyatrosu’nda görev almıştır.

Hazım Körmükçü; Filinta, Kara Kutu, Osmanlı’da Derin Devlet, Dur Yolcu, Ölümsüz Karanfiller, Gizli Patron gibi birçok dizide yer almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.