Yalancı Bahar Madhubala 119. Bölüm özeti – Madhubala Gerçeği Öğreniyor!

yorumsuz
524
Yalancı Bahar Madhubala 119. Bölüm özeti – Madhubala Gerçeği Öğreniyor!

Yalancı Bahar 13 Ekim Perşembe 2016 Yeni Bölüm Özeti

Yalancı Bahar Madhubala 119. Bölüm’de bir önceki bölümde KRK’nın hareketlerinde şüphelenen Madhubala, bu şüphelerinde haklı çıktığını anlıyor. KRK’nın, RK olmadığını farkediyor; ancak KRK’nın gerçekleri söylemesinin kolay olmayacağını alacağı ceza yüzünden söylemeyeceğini biliyor. Bunun için de araştırmalar yapmaya ve deliller toplamaya karar veriyor.

Yalancı Bahar 119. Bölüm

Kanal 7 ekranlarının tutkuyla izlenilen dizisi Yalancı Bahar’da bu akşam RK’nın Madhubala’ya yazmış olduğu mektubu ele geçiren KRK, mektubu okurken Madhubala’ya yakalanır ve bunu gören Madhubala durumdan iyice şüphelenir. Bu arada sinsi planlarına devam eden Bhujang ise, KRK’dan Kundra malikanesinin tapusunu bulmasını ister ve onu da Bhatia’ya vermesini emreder. KRK, bunu yaparken Madhubala’nın dikkatini çekecek ve onun RK olmadığını anlayacak 2 büyük hata yapar. Madhubala, gerçek kimliğinin ne olduğunu ve oynanan bu oyunu bozmak için RK nın doğum gününde çağrılan illüzyonistin yanına gider. Bu arada partinin yapıldığı yerdeki güvenlik kameralarında Bhujang’ın hizmetçi kılığında orada olduğunu illüzyonist sayesinde farkeder. Bhujang ise RK ‘yı öldürmek için yaptığı planlardan vazgeçmemiştir. Ertesi gün cezaevinde bulunan gardiyan RK’nın yanına gelere onun özgür olduğunu söyler; ancak RK şaşırmıştır. Madhubala bu bölümde oynanan bu oyunu bozup, RK’yı içine düştüğü bu durumdan kurtarabilecek mi?

Tüm soruların yanıtları ve daha fazlası Türkiye’nin en çok sevilen ve izlenilen kanalı Kanal 7 ekranlarında Yalancı Bahar Madhubala dizisi 13 Ekim Perşembe günü 119. bölümü ile 21.00 ‘de sevenleri ile buluşuyor!

Yalancı Bahar 118. Bölümde Neler Olmuştu?

Kanal 7 ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden Yalancı Bahar bu akşam 118. Bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Rolünü iyi oynayan KRK, Madhubala ‘nın gözüne girmek ve güvenini kazanmak için uğraşıyor. Bunu yaparken de açık veremeden de duramıyor, örneğin geceleri aynı yatağa girerken tereddüt ediyor ve bu da Madhubala’yı daha da çok kuşkulandırıyor. KRK, kendisinden beklenilmeyecek bir özgüven ile Madhubala’yı RK ile yüzleştirmeye götürüyor. Karşısında Madhubala’yı gören RK ise şaşırır ve onu kendi olduğuna inandırmaya çalışır. KRK ile patronu Bhujang arasında yapılan telefon görüşmesine kulak misafiri olan Madhubala, gerçekleri bir şekilde öğrenebilecek mi? RK, Madhubala’nın kendisine inanması için yalnızca ikilinin bileceği bazı anılarını mektuba yazar; ancak bu mektup ona değil KRK’ya ulaşır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.