Yalancı Bahar Madhubala 118. Bölüm özeti! Yalancı Bahar bu bölümde neler yaşanacak!

yorumsuz
440
Yalancı Bahar Madhubala 118. Bölüm özeti! Yalancı Bahar bu bölümde neler yaşanacak!

Yalancı Bahar 12 Ekim 2016 Çarşamba Yeni Bölüm Özeti

Yalancı Bahar Madhubala 118. Bölüm’de Madhubala, KRK’nın hal ve hareketlerinden şüpheleniyor ve onu daha dikkatli incelemesine neden oluyor. KRK ise Madhubala’nın güvenini kazanmak için, onu RK’nın yanına götürür. İnanılmaz ikili bir kez daha karşı karşıya gelecek ve RK, Madhubala’ yı ikna edebilecek mi bu bölümde merak ettikleriniz hepsi sayfamızda…

Yalancı Bahar 118. Bölüm

Kanal 7 ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden Yalancı Bahar bu akşam 118. Bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Rolünü iyi oynayan KRK, Madhubala ‘nın gözüne girmek ve güvenini kazanmak için uğraşıyor. Bunu yaparken de açık veremeden de duramıyor, örneğin geceleri aynı yatağa girerken tereddüt ediyor ve bu da Madhubala’yı daha da çok kuşkulandırıyor. KRK, kendisinden beklenilmeyecek bir özgüven ile Madhubala’yı RK ile yüzleştirmeye götürüyor. Karşısında Madhubala’yı gören RK ise şaşırır ve onu kendi olduğuna inandırmaya çalışır. KRK ile patronu Bhujang arasında yapılan telefon görüşmesine kulak misafiri olan Madhubala, gerçekleri bir şekilde öğrenebilecek mi? RK, Madhubala’nın kendisine inanması için yalnızca ikilinin bileceği bazı anılarını mektuba yazar; ancak bu mektup ona ulaşabilecek mi?

Tüm soruların yanıtları ve daha fazlası Türkiye’nin en çok sevilen ve izlenilen kanalı Kanal 7 ekranlarında Yalancı Bahar Madhubala dizisi 12 Ekim Çarşamba günü 118. bölümü ile 21.00 ‘de sevenleri ile buluşuyor!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.