Yalancı Bahar Madhubala 117. Bölüm özeti! Yalancı Bahar bu bölümde neler yaşanacak!

yorumsuz
374
Yalancı Bahar Madhubala 117. Bölüm özeti! Yalancı Bahar bu bölümde neler yaşanacak!

Yalancı Bahar 11 Ekim 2016 Salı Yeni Bölüm Özeti

Yalancı Bahar Madhubala 117. Bölüm’de Bhujang, en sonunda elde etmek istediği şeyi yapmıştır. RK’nın doğum gününü fırsat bilip, gösteri yapacak olan illüzyonisti ayarlayan Bhujang, KRK ile RK’yı değiştirmiştir. KRK da rolünü çok iyi oynamayı başarsa da, Madhubala’nın hala aklında kuşku bulunmaktadır. RK ise başına gelen bu olaylardan kurtulabilecek mi?

Yalancı Bahar 117. Bölüm

Kanal 7 ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden Yalancı Bahar’da bu akşam, ev ahalisi RK için unutamayacağı sürpriz bir akşam olması için doğum günü hazırlarlar ve bunun için de ünlü bir illüzyonist ile anlaşırlar. Bu illüzyonist hem işini yapıp orada bulunanları eğlendirecek, hem de Bhujang’ın istediği gibi KRK’yı RK’nın yerine geçirecektir. Doğum günü hazırlığı için 2 kişi de hizmet etmesi için kiralanır ve bunların içerisinde bu planın yaratıcısı Bhujang da bulunmaktadır.

İllüzyonist hünerlerini sergilemekte ve evdekileri şaşkınlığa uğratmaya devam ederken, en büyük numarasını yapmaya gelmiştir sıra. Yok etme numarası için sahneye tabi ki herkesin beklediği RK’yı davet eder. RK’dan sahnede bulunan kabinin içerisine girmesini ister ve o da girer. Kabin kapağı tekrar açıldığında ise RK yoktur. Madhubala endişelenir ancak; az sonra evin üst katında Bhujang’ın planı ile KRK içeri girer. Bhujang ise adamlarına RK’yı terk edilmiş bir eve bırakılmasını emreder ve polisi de arayarak RK’ya çok benzeyen birisinin de bulunduğunu söylemesini ister. RK ise kendine geldiğinde olan bitenden habersiz demir parmaklıkların arkasında olduğunu anlamıştır. Olan biteni de anlayan RK, KRK ‘nın onun yerine geçtiğini bilmektedir. Madhubala ise hala aklında bir şüphe taşımaktadır; ancak bunu ispatlayacak bir delili elinde bulunmamaktadır.

Yalancı Bahar Madhubala dizisi 11 Ekim Salı günü 117. bölümü ile 21.00 ‘de Kanal 7 de sevenleri ile buluşuyor!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.