Yalancı Bahar Madhubala 117. Bölüm Fragmanı – KRK ile RK Yer Değiştiriyor!

yorumsuz
429
Yalancı Bahar Madhubala 117. Bölüm Fragmanı – KRK ile RK Yer Değiştiriyor!

Kanal 7 Ekranlarının en sevilen dizilerinden Yalancı Bahar 11 Ekim 2016 Salı Yeni Bölümünde RK ile KRK, Bhujang’ın hazırlamış olduğu plan ile yer değiştiriyor ve KRK, RK’nın yerine geçiyor. Doğum günü sürprizi sırasında çağrılan illüzyonist ile çok iyi yapılan plan işliyor ve Madhubala ise şüphelerinden kurtulamıyor.

Yalancı Bahar 117. Bölüm Fragmanı!

https://www.youtube.com/watch?v=UD1tdzl-EOU

Yalancı Bahar 117. Bölüm

Kanal 7 ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden Yalancı Bahar’da bu akşam, ev ahalisi RK için unutamayacağı sürpriz bir akşam olması için doğum günü hazırlarlar ve bunun için de ünlü bir illüzyonist ile anlaşırlar. Bu illüzyonist hem işini yapıp orada bulunanları eğlendirecek, hem de Bhujang’ın istediği gibi KRK’yı RK’nın yerine geçirecektir. Doğum günü hazırlığı için 2 kişi de hizmet etmesi için kiralanır ve bunların içerisinde bu planın yaratıcısı Bhujang da bulunmaktadır.
İllüzyonist hünerlerini sergilemekte ve evdekileri şaşkınlığa uğratmaya devam ederken, en büyük numarasını yapmaya gelmiştir sıra. Yok etme numarası için sahneye tabi ki herkesin beklediği RK’yı davet eder. RK’dan sahnede bulunan kabinin içerisine girmesini ister ve o da girer. Kabin kapağı tekrar açıldığında ise RK yoktur. Madhubala endişelenir ancak; az sonra evin üst katında Bhujang’ın planı ile KRK içeri girer. Bhujang ise adamlarına RK’yı terk edilmiş bir eve bırakılmasını emreder ve polisi de arayarak RK’ya çok benzeyen birisinin de bulunduğunu söylemesini ister. RK ise kendine geldiğinde olan bitenden habersiz demir parmaklıkların arkasında olduğunu anlamıştır. Olan biteni de anlayan RK, KRK ‘nın onun yerine geçtiğini bilmektedir. Madhubala ise hala aklında bir şüphe taşımaktadır; ancak bunu ispatlayacak bir delili elinde bulunmamaktadır.

Yalancı Bahar Madhubala dizisi 11 Ekim Salı günü 117. bölümü ile 21.00 ‘de Kanal 7 de sevenleri ile buluşuyor!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.