Yalancı Bahar 97. Bölüm özeti! Yalancı Bahar ‘da bu bölümde neler olacak, neler yaşanacak?

yorumsuz
308
Yalancı Bahar 97. Bölüm özeti! Yalancı Bahar ‘da bu bölümde neler olacak, neler yaşanacak?

Hint sinemasının ve Boolywood’un 100. yılına özel çekilmiş en sevilen dizilerinden olan Yalancı Bahar’da heyecan dolu bir bölüm… Simran yeni aktrist olabilecek mi, Madhubala ile ilgili sürpriz ne, RK neler yapacak?

Yalancı Bahar 21 Eylül 2016 Çarşamba Yeni Bölüm Özeti 97. Bölüm’de RK bankadan kredi alabilmek için hazırlıklarına devam ederken banka müdürü RK yı arayarak 2 gün içerisinde dizinin tanıtımının yapılmasını ister. RK ise bu durumda çaresiz bir şekilde basın toplantısı düzenleyerek film başrol oyuncularını tanıtmak ister. Bu arada Bhatia ve Amar da boş durmamaktadır. Simran’ın makyaj malzemelerinin içerisine cildi tahriş edecek kimyasallar koymuşlardır.

Olanlar olur ve Simran makyaj ile hazırlanırken bir anda cildinin tahriş olduğu görülür. Kötü haberi alan RK basın toplantısının iptal edilmesine kadar gidecektir ; ancak beklenmedik şeyler olur ve yeni aktris belli olmuştur. Güzelliği, duruluğu ve cana yakınlığı ile büyüleyen Madhubala yeni film yıldızı olarak basın toplantısında bulunanların karşısına çıkar.

Yalancı Bahar hafta içi her gün akşam Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. 21 Eylül Çarşamba Yalancı Bahar 97. Bölüm ile izleyicilerin karşısında…

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.