Yalancı Bahar 118.bölüm tüyoları 12 Ekim Çarşamba

yorumsuz
458
Yalancı Bahar 118.bölüm tüyoları 12 Ekim Çarşamba

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her gün ekranlarda olmaya devam eden Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 12 Ekim Çarşamba günü 118.bölümü ile ekranlarda olacak. İşte dizi ile alakalı gelişmeler..

 

Ülkemizin Hint dizisi furyası arasında en çok takip edilenler arasında yer alan Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Madhubala ve RK arasında yaşanan intikam duygusu zamanla aşka dönüşüyor ve içinden çıkılmaz bir durum haline geliyor.

Sevilen dizi 12 Ekim Çarşamba günü 118.bölümü ile ekranlarda olacak. İşte son bölüm özeti;

117.bölüm özeti:

Geliştirdiği bir yöntem ile KRK ve RK arasındaki farkı kolayca anlayan Madhubala işini kolaylaştırmıştır. KRK tehdidini ortadan kaldırmak için harekete geçen RK basın mensuplarına yaptığı açıklamalara Bhujang da kulak misafiri olur ve tehlikeli bir plan yapar.

Bhatia ise KRK ile tanışır ve RK ile olan benzerliğine ise çok şaşırır. Evdekiler KRK’nin yeniden RK gibi davranarak aralarına karışmasından endişe etmektedir.

Madhubala’nın RK ve KRK arasındaki ayrım için geliştirdiği bir formül vardır. KRK hakkındaki gelişmelerden rahatsızlık duyan RK ise duruma el atmak için harekete geçer. Yalancı Bahar dizisi yeni bölümleriyle Kanal 7’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.