Yalancı Bahar 117.bölüm son bölüm neler yaşandı merak ediliyor

yorumsuz
459
Yalancı Bahar 117.bölüm  son bölüm neler yaşandı merak ediliyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden olan Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Haftanın her günü yayınlanan ve her bölümü reyting rekorları kıran Yalancı Bahar dizisi 117.bölümü ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Ülkemizde yayınlanan Hint dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Adım adım final bölümüne yaklaşan Yalancı Bahar dizisi 117.bölümü ile 11 Ekim Salı günü ekranlarda olacak.

Hint dizisi furyasının belki de en çok ilgi gören Yalancı Bahar dizisinin son bölümü yaşananlar şu şekilde;

Son Bölüm Özeti:

Pabu Madhubala’yı öldürmek için Deepali’yi bile şaşırtacak plan yapar. Ria ise Madhubala’nın ısrarlarına rağmen RK’dan vazgeçmemekte kararlı olmaktadır. Ancak RK’nın kendisine karşı bir şey hissetmediğini öğrenen Ria intiharın eşiğine gelir.

Madhubala eve gelen yapımcıların film teklifini eder ve onlar da tekliflerini RK’ya yapmak isterler. Rk ise kendisinden önce Madhubala’ya gittiklerini öğrenince onları evden kovar.

RK’dan hoşlanmaya devam eden Ria ise onun evine gider ve onunla birlikte gezmek istediğini söyler. Bu durumun ardından RK ise Madhubala’ya söz verdiğini ve onla vakit geçireceğini açıklar. Ria ise öfeklenir ve Madhubala ile RK arasını bozması için plan yapar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.