Vatanım Sensin Fragmanı – dizi ne zaman başlayacak hangi kanalda?

yorumsuz
460
Vatanım Sensin Fragmanı – dizi ne zaman başlayacak hangi kanalda?

Yeni sezonda Vatanım Sensin dizisi başlamak için gün sayıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi hakkında merak edilenleri derledik.

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in başrollerde yer alacağı Vatanım Sensin isimli dizinin ilk fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanacağı bilinen dizinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor.

Vatanım Sensin dizisinin sezon tanıtım fragmanın yayınlanması ile artık başlamak için gün saydığı söylenilebilir. Başarılı bir proje olması beklenen Vatanım Sensin dizisi için çok büyük bir çalışma gerçekleştiriliyor.

İzmir’in işgalden sonraki günlerini ekranlara taşıyacak olan dizi, Selanik ve İzmir’i ekranlara taşıyacak. Döneme ait uygun mekanlarda çekimleri gerçekleştirilen Vatanım Sensin dizisi için birden fazla plato hazırlandığı konuşulanlar arasında bulunuyor.

Yeni sezonda çok konuşulacak yapımlar arasında yer alan bir dönem dizisi olacak olan Vatanım Sensin dizisinde ünlü oyuncu Onur Saylak’da yer alacak.

https://www.youtube.com/watch?v=K9lZIu-yEas
Dizinin hangi gün yayınlanacağı henüz açıklanmadı fakat Kanal D ekranlarında yayınlanacağı biliniyor. Dizi günü açıklandığında burada sizler ile paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.