Vatanım Sensin dizisi nerede çekiliyor dizi seti platosu nerede

yorumsuz
3.933
Vatanım Sensin dizisi nerede çekiliyor dizi seti platosu nerede

Yeni dizi Vatanım Sensin dizisi nerede çekiliyor, dizi seti nerede merak ediliyor. Ekranların yeni iddialı projesi Vatanım Sensin dizisi için özel bir plato kuruldu.

Kanal D ekranlarının beklenen dizisi Vatanım Sensin’in ilk tanıtımı yayınlanmasının ardından dizi nerede çekiliyor çok merak edildi. Dizinin dönemin şartlarına uygun şekilde çekimlerinin yapıldığı tanıtım videosunda dikkat çekti.

Yeni bölümleri ile ekranlarda olacak Vatanım Sensin isimli dizinin başrollerinde Halit Ergenç, Onur Saylak ve Bergüzar Korel yer alıyorlar.

Dizide dönemin evleri, kıyafetleri, yiyecekleri kısaca tüm şartları başarılı bir şekilde çalışılarak yansıtılmış olduğu dikkat çekti. Çok büyük bir emek ve prodüksiyonun olduğu belli olan Vatanım Sensin dizisi İzmir’in işgali sonrası dönemi anlatacak.

 

https://www.youtube.com/watch?v=K9lZIu-yEas

Vatanım Sensin dizisinin çekimleri işgal günlerini yansıtmakta olan İstanbul’da özel bir plato ve İzmit Ayvalık ve İzmir’de döneme uygun olarak hazırlanmış özel mekanlarda yapılıyor.

Dizinin yapımını başarılı yapım şirketi O3 Medya üstleniyor. Vatanım Sensin dizisinin yönetmenlik koltuğunda ise Yağmur Taylan ve Durul Taylan üstleniyor.

İzmir Kordon, Kemeraltı gibi fenomen semtler ve mekanlarda özel çekimler yapılacak. Dizinin bir kısmı da Selanik’te çekilecek. Döneme uygun şekilde inşa edilen minik bir Selanik sadece bu dizi için hazırlandı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.