Vatanım Sensin dizi konusu oyuncu kadrosu karakterleri

yorumsuz
569
Vatanım Sensin dizi konusu oyuncu kadrosu karakterleri

Vatanım Sensin dizisi geri sayıma başladı. Dizinin oyuncu kadrosu konusu ve hikayesi merak ediliyor. Vatanım Sensin dizisi çok yakında ekranlardaki yerini alacak.

2016  – 2017 sezonun iddialı yapımlarından birisi olan Vatanım Sensin dizisinin başlamasına kısa bir süre kaldı. Ekranların iddialı projelerinden birisi olan dizinin başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel yer alıyorlar.

İkili son olarak Binbir Gece isimli dizide başrolleri paylaşmış ve daha sonra evlenmişlerdi. Aradan geçen uzun bir sürenin ardından Vatanım Sensin dizisinde çift birlikte rol alacaklar.

Halit Ergenç dizide Cevdet Yüzbaşı isimli bir karaktere hayat verecek. Cevdet Yüzbaşı isimli karakterin aşık olduğu kadın ise Bergüzar Korel’in hayat vereceği Azize karakteri olacak.

Çok merak edilen vatanım sensin isimli dizinin hikayesi Selanik’te geçiyor. Dizinin hikayesi İzmir’in işgal günlerini ekranlara taşıyacak. Dizi Selanik ve İzmir’de geçen bir hikayeyi ekranlara taşıyacak.

İzmir’in işgal günlerini ekranlara taşıyacak olan bir dönem dizisi olarak ekranlara gelecek olan Vatanım Sensin dizisinin çekimleri özel hazırlanan platolarda gerçekleştiriliyor. Döneme uygun mimari kostüm ve yaşam alanların sağlandığı sette büyük bir çalışma olduğu biliniyor.

Aylar süren bir ön çalışmanın ardından projenin dönemin gerçeklerine uygun şekilde ekranlara gelmesi için harcanan çaba ile birlikte Vatanım Sensin dizisinin yeni sezona damgasını vurması bekleniyor.

Dizide ünlü oyuncu Onur Saylak da yer alacak. Saylak, Cevdet’in eşi Azize’ye gönlünü kaptırmış Tevfik Yüzbaşı karakterine hayat verecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.