Var Mısınız Yok Musunuz 9 Ekim Pazar Ferman Toprak ve Hilal çifti

yorumsuz
378
Var Mısınız Yok Musunuz 9 Ekim Pazar Ferman Toprak ve Hilal çifti

Star Tv ekranlarının sevilen programları arasında yer alan Var Mısınız Yok Musunuz’da heyecan devam ediyor. 9 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak olan bölümde ünlü isim Ferman Toprak ve eşi Hilal Hanım yarışıyor! İşte detaylar..

 

İlker Ayrık’ın eşsiz sunumuyla hayranlarının karşısında olmaya devam eden yarışma programı Var Mısınız Yok Musunuz 9 Ekim Pazar akşamı yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Açılan her mavi kutu 500.000’e bir adım daha yaklaşmak demek!

Cumartesi ve Pazar akşamları ekranlarda olan Var Mısınız Yok Musunuz’un 9 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak olan bölümünde Ferman Toprak ve Hilal çifti yarışıyor!

Birbirinden güzel şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Ferman Toprak eşi ile birlikte Var Mısınız Yok Musunuz’da boy gösterecek.

Ferman Toprak kimdir?

30 Ocak 1975 tarihinde dünyaya gelen Ferman Toprak oldukça zor dönemler geçirmiştir. Henüz 7 yaşındayken annesiyle bindiği otomobil kurşunların hedefi oldu. O korkunun etkisi ile 12 yaşına kadar kekeme konuştu.

Adana’nın ardından Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesini kazanan ve Ankara’nın oylunu tutan Ferman Toprak 1996 yılında eğitimini yarı yılda bırakır ve müziğe start verir. 1997 yılında ilk albümü ile merhaba diyen Ferman Toprak her şarkısı ile hayranlarını mest etmeye devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.