Var Mısınız Yok Musunuz 1 Ekim Cumartesi günü Safiye Soyman Faik Öztürk yarışıyor!

yorumsuz
318
Var Mısınız Yok Musunuz 1 Ekim Cumartesi günü Safiye Soyman Faik Öztürk yarışıyor!

Star Tv ekranlarının sevilen yarışma programları arasında yer alan Var Mısınız Yok Musunuz’da heyecan devam ediyor. Birbirinden ünlü isimlerin yarıştığı Var Mısınız Yok Musunuz’da 1 Ekim Cumartesi günü Safiye Soyman Faik Öztürk çiftini izleyeceğiz. İşte detaylar..

 

Yayınlanan her bölümü ile izleyenlerini ekran başına kilitleyen sunumunu ise İlker Ayrık’ın üstlendiği Var Mısınız Yok Musunuz’da heyecan devam ediyor. Son dönemlerde ünlü çiftlerin yarışmasına tanıklık ettiğimiz yarışmada 1 Ekim Cumartesi akşamı Safiye Soyman Faik Öztürk çifti yarışacak.

Daha önce Okan Kurt ve Demet Akalın çifti de Var Mısınız Yok Musunuz’da yarışmıştı.

Bilindiği üzere Var Mısın Yok Musun programında format değişikliğine gidildi. Önceden bireysel olarak katılan yarışma programında artık çiftler yarışıyor.

Mavi Tur, Aile turu gibi yeniliklerle de Var Mısınız Yok Musunuz yarışmasında kırmızı kutuların 500.000 TL’ye dönme fırsatı da bulunuyor!

Ülkemizde samimi tavırlarıyla gönülleri feth eden çiftler arasında yer alan Safiye Soyman ve Faik Öztürk çifti Var Mısınız Yok Musunuz’a konuk oldu.1 Ekim Cumartesi günü yayınlanacak bölümde yer alacaklar.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.