Tolga Kulakçı kimdir kaç yaşında aslen nereli?

yorumsuz
312
Tolga Kulakçı kimdir kaç yaşında aslen nereli?

Kısmetse Olur Tolga Kulakçı kimdir, Tolga Kulakçı gerçekte ne iş yapıyor mesleği ne ve kime talip oldu? Yeni damat adayı Tolga hakkında merak edilenler!

Yeni sezona başlayan Kısmetse Olur; yeni gelin ve damat adayları ile yayın hayatına merhaba dedi. Yeni sezonun çok konuşulan isimlerinden birisi şimdiden Tolga Kulakçı oldu.

Tolga Kulakçı hakkında basında birçok haber kaynağı cast olarak yarışmaya gelen bir isim olduğu yönünde iddialarda bulundu. Peki Tolga Kulakçı kimdir?

Aslen İzmitli olan yakışıklı damat adayı Tolga Kulakçı 1.93 boyundadır. Mankenlik yaptığı bilinen Tolga Kulakçı podyumlarda ve defilelerde yer alan bir isim olarak konuşuluyor.

İstanbul’da yaşayan Tolga Kulakçı; “benim aşkım kendim gibi aynalarla barışık olmalı” diyen genç yarışmacı kendisine çok dikkat eden bir adam olduğunu söyledi ve karşısındaki kadınında bu şekilde bakımlı olması gerektiğini söyledi.

Aradığı gelin adayında güven sadakat ve güzellik beklediğini söyledi ve aradığı gelin adayının kendisine güvenmesi gerektiğini söyledi. Tolga yarışmada dikkat çeken yakışıklı damat adaylarından birisi olarak ön plana çıktı.

Dış güzelliğe dikkat ettiğini söyleyen Tolga, aradığı kadını Kısmetse Olur programında aramaya devam edecek. Dışarıda çok fazla alternatif olmasına rağmen Kısmetse Olur evine gelen Tolga, kızlar ile ilk tanışmasında bu husustan bahsetmiş ve buraya gelen insanları ayrı bir kategoriye koymuştu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.