Tatlı Bela 15.Bölüm Fragmanı 20 Mart Pazartesi Kanal 7

yorumsuz
104
Tatlı Bela 15.Bölüm Fragmanı 20 Mart Pazartesi Kanal 7

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Tatlı Bela dizisi ile ilgili bilgileri sitemiz ayrıcalığı ile sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Dizide 14.bölümü geride bıraktık. İşte haberin detayları..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Tatlı Bela dizisi Hindistan yapımlı bir dizi. Uzun bir dönemdir Hint dizileri furyasının başlangıcı olan ve çeşitli dizileri sevenleriyle buluşturan Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi de Tatlı Bela oldu.

Hafta içi her gün ekranlarda olan Tatlı Bela dizisinde 14.bölümü de geride bıraktık. İşte son bölüm yaşanan gelişmeler;

 

SON BÖLÜM ÖZETİ

Shlok ve Astha herkesten gizli olarak evlenir. Bu evlilik karşısında iki aile de razı olmadıklarını söylerler. Astha ve Shlok zor durumda kalsa da birbirlerinden vazgeçmeyen iki aşık zorluklara beraber karşı çıkarlar.

Shlok ailelerin engel olacaklarını düşündüğü için düğün gününden önce evlenme kararına varırlar. Shlok ise Astha’y sürpriz yapmak için onu yanına çağırır ve kararını açıklar. İkili herkesten gizli olarak evlenir.

Anjali ise Astha’nın ailesini misafirleriyle tanıştırmak istemez. Kalindi ise Anjali’nin kendisinden utandığını anlar ve bu duruma müdahale etmek ister. İki aile tartışırken Shlok ve Astha gelir ve evlendiklerini bir anda açıklarlar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 19 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.