Survivor eleme adayı Şahika Ercümen Kimdir Yaşı

Survivor eleme adayı Şahika Ercümen Kimdir Yaşı

Survivor 207 Ünlüler kadrosunda yer alan Şahika Ercümen 18 Mart Cumartesi günü yayınlanan dokunulmazlık oyunu sonrası yapılan ada konseyinde eleme adayı olarak gösterildi. Şahika Ercümen ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Ünlüler takımının sporcu isimlerinden olan ve mesleği olan dalgıçlıkta rekorları elinde bulunduran Şahika Ercümen aynı zamanda beslenme ve diyet uzmanlığı da yapıyor.

Şahika Ercümen Kimdir?

2014 yılında serbest dalış alanında 6 adet resmi dünya rekoru kıran Şahika Ercümen 16 Ocak 1985 tarihinde Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. Astım rahatsızlığı nedeniyle çocuk yaşlarda spora başladıktan su sporlarına yönelen Şahika Ercümen Başkent Üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümü mezunudur.

Yine Başkent Üniversitesinde beslenme ve diyetetik bölümü üzerine yüksek lisans eğitimine devam eden Şahika Ercümen 1998 yılından bu yana katıldığı yüzme ve sualtı sporları müsabakalarında 100 üzerinde madalya, çeşitli ödüller kazanmıştır.

İngilizce ve almanca bilen Şahika Ercümen 21 ocak 2017 Pazar günü başlayan survivor ünlüler kadrosunda yer almaktadır

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 19 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.