Survivor Best Star Nihat Doğan kimdir

yorumsuz
610
Survivor Best Star Nihat Doğan kimdir

Survivor 6. Sezon Ünlüler – Gönüllüler için geri sayım başladı. Survivor Yeni Yarışmacıları (Best Star 2017) kim soruları yavaş yavaş cevabını bulmaya başladı bile, fenomen yarışma kadar yarışmacıları da merak edilenler arasında Survivor Best Star Nihat Doğan yeni sezonda boy gösterecek ünlülerden bir tanesi olacak.

Survivor Best Star Ünlüler kadrosuna dahil olan Nihat Doğan Survivor All Star’a attığı bir tiwitten dolayı katılamamıştı. Attığı twitle yanlış anlaşıldığını defalarca dile getiren Nihat Doğan daha sonra aileyi ziyaret dahi etmişti. Ancak Nihat Doğan tarafından yapılan özürler ve pişmanlıklar fayda vermemiş sanatçı yapımcı ve sunucu Acun ILICALI tarafından Survivor All Star 2015’ten elenmişti.

Survivor Nihat Doğan

Renkli bir kişiliğe sahip Muş doğumlu sanatçı Nihat Doğan halen özel bir kanalda magazin programı sunmaktadır. Nihat Doğan‘la yaptIğı kavgalarla gündemden düşmeyen sanatçı Nihat Doğan ve Pascal‘dan yine aynı performansı bekleyeceğiz. Survivor Best Star 2017 de Ünlüler Takımında yarışacak yarışmacılar kendi hesaplarından yarışmacı olduklarını duyurmaya başladılar bile!

Survivor Best Star Nihat Doğan kimdir?

Nihat Doğan, 13 Şubat 1977, İstanbul’da dünyay gelmiştir. Yanık sesli sanatçı Nihat 1995’te yayımlanan Kırdın Kalbimi albümü ile müzik piyasasına adımını atmıştır. Sırası ile Ayrılık Acı Birşey, Anlamıyorlar, Dayan Yüreğim ve Bitanesinden Bitanesine gibi albümleri çıkarmıştır.

Aslen Muş’lu olan Nihat Doğan, 13 Şubat 1977’de İstanbul’da doğmuştur. Daha genç bir delikanlı iken babasını kaybeden Nihat, ailesinin ileri gelenleri tarafından Muş’a götürülmek istensede onun inadı İstanbul’da kalmasını sağlamıştır. Çaybahçesinde istek üzerine şarkı söyleyen Nihat Doğan orada bulunan Almaya’da yaşayan bir ailenin isteği ile Almanya’ya gitti.  Almanya’da fazla kalamayan sanatçı 1995 yılında yurda dönerek ilk albümü olan “Kırdın Kalbimi ” adlı albümünü çıkarmıştır.

2011 yılında Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor Ünlüler-Gönüllüler 1. sezon yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur. 2015 yılında Survivor All Star 2015’e katılması beklenen sanatçı Nihat Doğan Özgecan Aslan hakkında Twitter’da “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksınız.” twiti nedeniyle Acun Ilıcalı, tarafından Survivor All-Star 2015’den men edilmiştir.

22 Ekim 2012 tarihinde Nihat Doğan, Twitter hesabında İstanbul 1. Amatör Lig 3. Grup’ta yer alan Büyükderespor’un teknik direktörü olduğunu açıkladı.Fakat Doğan, antrenör diplomasına sahip olmadığı için resmi olarak Büyükderespor’un teknik direktörü değil. Türkiye Futbol Federasyonu’nun “Sözleşmeli bir antrenöre sahip bir kulüpte, gerekirse bir yönetici, antrenör kulübede olmasa bile takımın başında yer alabilir.” kuralına dayanarak Doğan, yönetici kartıyla sahaya çıktı. Galatasaray SK eski yöneticilerinden Adnan Öztürk’ün kendisi hakkındaki ihraç talebi Yönetim Kurulunca oy birliğiyle olumlu bulundu. Böylece 2015 yılının Mart ayında yapılacak olan Mali Genel Kurulda ihraç istemiyle oylama yapılmasının yolu açılmış oldu.

Stüdyo albümleri
1995: Kırdın Kalbimi
1996: Ayrılık Acı Birşey
1998: Anlamıyorlar
2000: Dayan Yüreğim
2001: Züleyha
2002: Zor Gelir
2004: Seve Seve
2005: Bitanesinden Bitanesine
2007: Allah belanı versin

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.