Survivor Best Star 2017 Yarışmacıları kimler (Kadrosu)

yorumsuz
570
Survivor Best Star 2017 Yarışmacıları kimler (Kadrosu)

Son zamanların en iyi yarışmaları arasında yer alan Survivor 2017 başlıyor! Survivor 2017 Best Star yarışmacıları da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Acun Medya tarafından TV8 ekranlarında sevenleri ile buluşmaya hazırlanan Survivor 2017 Şubat ayında başlıyor!

SURVİVOR BEST STAR 2017

Survivor 2017 yarışmacıları belli oldu mu? Aldığımız duyumlara göre Survivor Best Star 2017‘de yarışacak yarışmacılardan bazıları belli olmuş durumda, Survivor 2017 efsane olacak yarışmacıları kimlerden oluşuyor, hiç şüphesiz Survivor 2017‘nin en çok konuşulacak yarışmacısı Nihat DOĞAN olacak, Survivor All Star 2015‘e katılamayan Nihat Doğan Survivor 2017 Best Star‘da yarışacak ünlüler arasında yer alacak.

Nihat olur da Pascal Nouma olmaz mı? Attığı twit yüzünden yarışmadan elenen Nihat Doğan Survivor 2017‘de yarışacak, Nihat Doğan‘la aynı takımda yarışması beklenen efsane futbolcu Pascal’da takımdaki yerini alacak, Nihat Doğan‘la yaptığı kavgalarla gündeme gelen Pascal‘dan yine aynı performansı bekleyeceğiz. Survivor Best Star 2017 de Ünlüler Takımında yarışacak yarışmacılar kendi hesaplarından yarışmacı olduklarını duyurmaya başladılar bile!

Survivor Best Star 2017‘de yarışması beklenen yarışmacılardan bir diğeri ise Kertenkele dizisinde oynayan Turabi ve başka bir dizide oynayan Hilmicem olacak gibi, Survivor Best Star’da Survivor 2016‘da yarışan Atakan, Serkay, Semih ve Nagihan‘da Survivor Best Star 2017‘de yarışması beklenen ünlüler arasında ayrıca Merve Aydıni Serenay Aktaş ve Damla Can’ında kadroda yer alma ihtimali yükesek yarışmacılar arasında!

Sürprizler Bitmedi!

Survivor Best Star 2017‘de Ümit Karan ve Hasan Yalnızoğlu‘nu da görme ihtimalimiz bir hayli yüksek, aldığımız duyumlar arasında Survivor Best Star‘a katılması istenen yarışmacılara teklif götürüldüğü ve tekliflerin sonuçlarının beklendiği yönünde! Survivor Best Star’da yarışmacıların en iyileri yarışacak, performansı düşük yarışmacılara bu kez yer verilmeyecek.

SURVİVOR 2017 BEST STAR YARIŞMACILARI

Nihat Doğan

Pascal Nouma

Ümit Karan

Hasan Yalnızoğlu

Avatar Atakan

Hilmicem İntepe

Semih Öztürk

Merve Aydın

Nagihan Karadere

Yiğit Dikmen

Murat Ceylan

Ece Begüm Yücetan

Berna Canbeldek

Serenay Aktaş

Duygu Çetinkaya

Survivor Best Star’da Nihat – Semih, Turabi – Atakan kavgası yaşanır mı?

Survivor 2017‘de en çok konuşulacak konulardan biride, Nihat – Semih, Turabi – Atakan  kavgası olacak gibi, Survivor 2017 Best Star‘da Turabi ve Atakan kapışması eksik olmayacak gibi, aynı zamanda Nihat Semih kavgası da izleyebiliriz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 18 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.