Survivor 18 Mart Cumartesi Kimler Elemeye Kaldı Ada Konseyi

Survivor 18 Mart Cumartesi Kimler Elemeye Kaldı Ada Konseyi

Survivor’da eleme heyecanı ve oyun heyecanının üst seviyede yer aldığı Survivor yarışmasında 18 Mart Cumartesi akşamı dokunulmazlık oyununda kaybeden takım Ünlüler oldu. Ünlüler takımında elemeye kalan isimlerle ilgili haberimiz sizlerle..

 

Her hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarında kaybeden takımlar ada konseyine gidiyor ve eleme adayı olması için iki yarışmacı çıkartıyorlar. Üst üste iki hafta 4 dokunulmazlık oyunu kaybeden Ünlüler takımında Tarık Mengüç ve Fatih Hürkan elenen isimler olmuşlardı.

Bu hafta 18 Mart Cumartesi akşamı oynanan oyunu da kaybeden Ünlüler takımında ada konseyine gidildi. Ada konseyi öncesi yapılan bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim ise Adem oldu.

Adem ile Sedat arasında yaşanan kişisel problemden dolayı Adem Sedat’ın ismini verdi. Ve bu haftanın ilk eleme adayı Sedat oldu. Öte yandan Ünlüler takımında yapılan ada konseyinde ismi en çok yazılan isim ise Şahika oldu.

 

18 Mart Cumartesi akşamı dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi sonucunda Şahika ve Sedat ilk eleme adayları oldular. İkinci dokunulmazlık oyunu ise 19 Mart Pazar akşamı oynanacak ve 2 aday daha çıkacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 19 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.