Seviyor Sevmiyor saat kaçta başlıyor?

yorumsuz
342
Seviyor Sevmiyor saat kaçta başlıyor?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor yeni bölümleri saat kaçta başlıyor? Romantik komedi dizisi Seviyor Sevmiyor merak edenlere özel derleme.

Romantik komedi türünün önemli ve başarılı örneklerinden birisi olan Seviyor Sevmiyor dizisi ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yeni sezona merhaba diyen dizi başarılı şekilde yayın hayatına devam ediyor.

MF Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen başarılı proje Pazar akşamları yeni bölümü ile ATV ekranlarında yayınlanmaktadır. Dizide ana karakter Deniz’in Yiğit’e olan ve geçmişe dayanan aşkı ve maceraları konu ediniyor.

Pazar akşamları yayınlanan dizide son olarak Deniz Yiğit’e ondan hoşlandığını ve onu ne kadar çok sevdiğini söylüyor. Deniz’in bu hali Tuna’yı üzüyor çünkü Yiğit, Deniz’e karşı umursamaz ve oldukça olumsuz davranıyor.

Her geçen bölümde heyecan ve aşkın bir arada yer aldığı Seviyor Sevmiyor dizisinin yeni bölümleri Pazar akşamları yayınlanmaktadır. ATV ekranlarının sevilen dizisinin yeni bölümleri saat 20.00’da başlamaktadır.

Yiğit’in babasının gelmesi ve ilk etapta gerçek Deniz Aslan’ı tanıması dizide önemli bir ayrıntıyı oluşturuyor. Deniz’in en yakın arkadaşı İrem ise halen Deniz Aslan sanılıyor. Yiğit’in babası durumun farkında fakat bu durumu Yiğit’e söyleyecek bir karakter gibi görünmemesi seyircinin dikkatini çekti.

Başarılı dizi Seviyor Sevmiyor her Pazar akşamı saat 20.00’da yeni bölümü ile ATV ekranlarında yerini alıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.