Seviyor Sevmiyor dizisi 2 Ekim Yiğit Sensiz Olmuyor Şarkı Sözleri

yorumsuz
528
Seviyor Sevmiyor dizisi 2 Ekim Yiğit Sensiz Olmuyor Şarkı Sözleri

ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her Pazar akşamı yayınlanan Seviyor Sevmiyor dizisi 2 Ekim Pazar akşamı yayınlanan bölümünde Yiğit’in söylediği Sensiz Olmuyor şarkı sözleri ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan gibi isimlerin oynadığı ve her Pazar akşamı ekranlarda olmaya devam eden Seviyor Sevmiyor dizisi 2 Ekim Pazar akşamı yeni bölümü ile yayınlanacak. Gökhan Alkan’ın canlandırdığı Yiğit karakterinin sesinden dinlediğimiz Sensiz Olmuyor şarkısı da bu haftaya damgasını vurdu. İşte şarkının sözleri ise şu şekilde;

Sensiz Olmuyor Şarkı Sözleri:

Sensiz olmuyor yerine konmuyor

Kimsenin eli senin gibi dokunmuyor

Karlara inat yürürüm yollarına

Adını camlara yazdım okunmuyor

 

Gerilir büyür ah

Bir sebepsiz fırtına

Kardeşidir umut aşkın

Kalan elinde avucunda

Son Bölüm Özeti:

Dizimizin ana karakterleri olan Deniz, İrem ve Yiğit ayrı ayrı zor durumdalardır. Babasının tekrardan hayatına girmesinin ardından zor duruma düşen Yiğit’in eski halinden eser kalmamıştır. Onu ayağa kaldıracak olan isim ise İrem olacaktır ancak İrem bunu Deniz’in anılarıyla değil kendi çabaları ile yapacaktır.

Öte yandan Yiğit’in babası da Deniz’i ilk andan tanır gibi olur. Deniz ve İrem’in tek çaresi Teoman’ı İrem ile tanıştırıp İrem’in Deniz olduğuna ikna etmektir. Seviyor Sevmiyor dizisi yeni bölümü ile 9 ekim Pazar akşamı ekranlarda olacak.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.