Seviyor Sevmiyor dizisi 13.bölüm neler oluyor tüyolar!

yorumsuz
429
Seviyor Sevmiyor dizisi 13.bölüm neler oluyor tüyolar!

Pazar akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her Pazar akşamı takipçileri ile buluşmaya devam eden Seviyor Sevmiyor dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 2 Ekim Pazar akşamı ekranlarda olan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan gibi isimlerin oynadığı be her Pazar akşamı ekranlarda olmaya devam eden Seviyor Sevmiyor dizisinde heyecan devam ediyor. Yaz döneminden bu yana başarılı bir yayın dönemi geçiren Seviyor Sevmiyor dizisi bu hafta 12.bölümü ile ekranlarda oldu. İşte son bölüm ile ilgili gelişmeler sizlerle;

Son Bölüm Özeti:

Yiğit’in babası Teoman Deniz’i ilk anda tanır gibi olur. Bu durumun ardından Deniz ve İrem’in tek çaresi ise Teoman’ı İrem ile tanıştırıp İrem’in Deniz Aslan olduğuna ikna etmektir. Neşe ise Deniz ve irem’in oyununu fark etmiştir. İrem’i Deniz’in istifa etmesi için tehdit etmiştir.

Öte yandan Neşe’yi ikna etmeye çalışsa da başarılı olamamıştır. Bu gelişmeleri ışığında Neşe’nin gizlediği bir şeyler mi vardır soruları akıllara gelir.

Yiğit ise babasının yıllar sonra gelmesinin ardından adeta bambaşkabir adam olur. Dimdik duran Yiğit’ten eser kalmamıştır ve onu teselli edecek isim ise İrem olur.

İrem Deniz’in çocukluk anıları ile değil kendi çabaları ile Yiğit’i eski haline döndürmeye çalışır. İlk başlarda her ne kadar işle yarıyor gibi dursa da Yiğit’in asıl ihtiyacı Deniz’dir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.