Seviyor Sevmiyor 13.bölüm fragmanı 9 Ekim’de neler olacak tüyolar

yorumsuz
374
Seviyor Sevmiyor 13.bölüm fragmanı 9 Ekim’de neler olacak tüyolar

ATV ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Seviyor Sevmiyor dizisi 13.bölüm fragmanında neler olacak? Deniz için Yiğit’e tepki gösteren Tuna yeni bölümde neler yapacak merak ediliyor.

12.bölümde çok önemli gelişmeler yaşandı. Seviyor Sevmiyor dizisinde Deniz,Yiğit’e açıldı. Yiğit’in çocukluğundaki gerçek aşkı olan Deniz yeni bölümde neler yapacak merak ediliyor.

Henüz 15 yaşında iken Yiğit babası ile birlikte Amerika’ya gittiği için döndüğünde tesadüf eseri aynı şirkette yolları kesişen Deniz’i tanıyamamıştır. Deniz ise Yiğit’i tanıdı.

Dizide Deniz’in Yiğit’e olan aşkı ilk bölümden beri dikkat çekerken Tuna’nın Deniz’e aşık olması ve bu nedenle Yiğit’e tepki göstermesi hatta oturup konuşması 12.bölüme damgasını vurdu.

Gelecek bölümlerde Yiğit ile Deniz arasında yakınlaşma yaşanabilir. Ayrıca Amerika’dan dönen Yiğit’in babası gerçek Deniz’in kim olduğunu biliyor. Bunu henüz oğluna söyleme gereği duymayan babanın neler yapacağı da merak ediliyor.

ATV ekranlarında hem eğlenceli hem de duygusal bir dizi olarak yayın hayatına devam eden Seviyor Sevmiyor dizisinde Yiğit’in babası Teoman’ın alacağı kararlar gelecek bölümde önüm taşıyacak.

Deniz ve İrem’in ise Teoman’ı İrem’le tanıştırıp Deniz Aslan olduğunu ikna etmekti fakat Teoman İrem ile karşılaştığında sırrınızı biliyorum dedi. Bu da olayların akışını değiştirdi.

Yiğit’in ise morali oldukça kötü durumda ve onu bu durumdan kurtarabilecek olan kişi Deniz olacak. Gelecek bölümde Yiğit’e Deniz’in yardım ettiğini görebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.