Seviyor Sevmiyor 13.bölüm fragmanı 9 Ekim Pazar

yorumsuz
349
Seviyor Sevmiyor 13.bölüm fragmanı 9 Ekim Pazar

Seviyor Sevmiyor dizisi yine yeni bölümle karşımızda olmaya hazırlanıyor. Pazar akşamlarının romantik komedi dizisi Seviyor Sevmiyor 13.bölümü ile 9 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak. Dizi ile ilgili bilgiler şu şekilde..

 

Oyuncu kadrosunda Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız, Yiğit Kirazcı gibi isimleri barındıran ve her akşam heyecan dozu yüksek bölümlerle karşımızda olmaya devam eden Seviyor Sevmiyor dizisinde heyecan devam ediyor. Seviyor Sevmiyor dizisi 13.bölümü ile 9 Ekim Pazar akşamı ekranlarda olacak.

Pazar akşamı hayranlarının karşısında olacak dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son Bölüm özeti:

Derginin yirminci yıl kutlamaları yaklaşır. Hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken Yiğit Deniz’den etkilendiği için ondan uzak durmaya çalışır. Yiğit bunun gerginliğini yansıtmaya başlar. Deniz’e olan ilgisinin belli olmamasını isteyen Yiğit herkesin için Deniz’e bağıracak kadar işi ilerletir.

Yiğit ile Tuna ise Deniz yüzünden restleşir ve karşı karşıya gelirler. İrem ise Tuna’nın Deniz’e olan ilgisini öğrenir ve Deniz durumundan kurtulmak için bu durumu kullanmak ister.

Tuna ile ikisini baş göz etmeye karar verir. Tuna ve Yiğit’in birbirleriyle rekabete giriştiği macera dolu gecede ise oldukça eğlenceli güzel anlar yaşandı.

Yaşadıkları gece iki çift için de aralarındaki ilişkiyi sorgulamalarını gerektirecek durum haline gelir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.