Sevda Kuşun Kanadında yeni sezon ne zaman başlayacak (başlama tarihi)

yorumsuz
332
Sevda Kuşun Kanadında yeni sezon ne zaman başlayacak (başlama tarihi)

Sevilen dizi Sevda Kuşun Kanadında yeni sezon ne zaman başlayacak belli oldu. Dizinin yeni sezonunda FETÖ örgütü işlenecek. Yeni sezon başlama tarihi açıklandı.

Türkiye’nin yakın tarihinden esinlenen Sevda Kuşun Kanadında dizisinin yeni bölümleri için seyirciler başlama tarihini merak ediyorlardı. Husus ile alakalı açıklama yapıldı.

Genel yönetmenliğini ve yapımcılığını Mesut Uçakan’ın üstlendiği Sevda Kuşun Kanadında isimli dizi projesinin ikinci sezonunun ilk bölümü 30 Eylül Cuma akşamı saat 20.00’de  yayınlanacağı açıklandı.

Ayhan Özen’in yönetmeni olduğu dizinin başrollerinde; Murat Ünalmış, Sevtap Özaltun, Ufuk Bayraktar, Müge Boz, Timur Ölkebaş, Özge Sezince, Ceyda Olguner, Bahadır Yenişehirlioğlu ve Yavuz Bingöl gibi birbirinden kıymetli sanatçılar yer alıyor.

Yeni bölümleri ile 30 Eylül’den itibaren yayınlanacak olan dizide yeni sezonda FETÖ’nün işleneceği de yine basında yer aldı. 1970’li yılları ekranlara taşıyan dizi o dönemki yapılanmaları konu alacağı iddia edildi.

Aşk öykülerinin yer aldığı Sevda Kuşun Kanadında dizisinde dönemin sosyal ve siyasal arka planı da anlatılıyor. Dizide o dönemde yaşayanların hikayeleri ekranlara getiriliyor.

Necip Fazıl Kısakürek, Sezai Karakoç, Cemil Meriç, Necmettin Erbakan gibi ünlü siyasi veya kültür sanat adamlarının verdiği mücadeleler ekranlara taşınıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.