Serenay Satıroğlu – Göz6 Serenay kimdir kaç yaşında boyu kilosu hakkında bilgi

yorumsuz
1.201
Serenay Satıroğlu – Göz6 Serenay kimdir kaç yaşında boyu kilosu hakkında bilgi

Tv8 ekranlarında Bay ve Bayan adaylardan oluşan göz altı programı oyuncularından Serenay Satıroğlu kimdir sorusunun cevabını merak edenler için hazırladığımız sayfada gerekli bilgiler yer almaktadır. 2017 Survivor yarışmasına katılmak için gözaltı yarışmasında birinci olmak adına yarışmaya katılan 8 bayan V8 erkek yarışmacının yer aldığı platformda Serenay Satıroğlu isimli yarışmacı kimdir nerelidir Kaç yaşındadır gibi soruların cevabı bu sayfada yer almaktadır.

Survivor 2017 için Birbirleriyle kıyasıya mücadele eden iddialı 8 kadın ve 8 erkek gözaltı evinde ter döküyor. Gözaltı yarışmasında direk hakkında merak edilenleri sizler için derledik. 4 ay boyunca 24 saat kameralar ile izlenecek olan yarışmalar hakkında merak edilen bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz .

Serenay Satıroğlu kimdir

21 yaşında olan güzel yarışmacımız oldukça iddialı isimler arasında yer alıyor .Yarışmaya Ankara’dan katılan gözaltı evine katılmak için Başkent Üniversitesi hukuk fakültesi bölümünde eğitimini dondurarak gelen yarışmacımız oldukça iddialı ailesi dışında kişilerle aynı evde yaşamanın deneyimini yaşamak istediğini söyleyen Serenay Satıroğlu 1.66 boyunda 61 kilogram ağırlığındadır. Serenay’ın amacı Survivor’da yarışa binmek ve bunun için kıyasıya mücadele etmek.

 

Boy : 166

Kilo 61

Doğum Yeri : Ankara

Meslek : Öğrenci

Yaş : 21

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.