Samed Sarıkuş | Göz6 Samed kimdir kaç yaşında sevgilisi var mı nereli boyu kilosu

yorumsuz
1.277
Samed Sarıkuş | Göz6 Samed kimdir kaç yaşında sevgilisi var mı nereli boyu kilosu

 

TV8 ekranlarında yayınlanan yepyeni bir yarışma ile karşımıza çıkan yarışmacı Samed Sarıkuş kimdir sorusunun cevabını vereceğiz bugün sizlere. TV8 yeni yarışması olan gözaltı iddialı isimlerden oluşuyor.Gözaltı yarışmasında Samed Sarıkuş kimdir,kaç yaşındadır, boyu, kilosu, mesleği gibi soruların cevabı merak edenler için sayfamızda yer almaktadır.

TV8 ekranlarında gözaltı isimli yepyeni bir yarışma izleyici karşısına çıktı .Survivor 2017 yarışmasında  yer alabilmek için göz altı yarışmasını birincilikle bitirmeyi hedefleyen 8 kadın ve 8 erkek aynı evde yarışmaya başladı. Gözaltı yarışması ile yarışmacılar aynı evde 4 ay boyunca vakit geçirecekler. 24 saat kameralar ile izlenecekler zorlu yarışmanın sonucunda birinci gelen bir kadın adayı ve bir erkek adayı ,2017 Survivor yarışmasına katılmaya hak kazanacaklar gözaltı yarışmasının sunuculuğunu ise Öykü Serter yapıyor.

Samed Sarıkuş kimdir?

23 yaşında olan portif ve atletik bir vücuda sahip olan yarışmacımız Samed Sarıkuş doğma büyüme İzmirli’dir .2015 model yarışmasında en iyi 100 seçilerek bir anda herkesin ilgi odağı olan Samed sarıkuş spor eğitmeni model ve boksör olarak karşımıza çıkıyor.Sporun hayatında önemli bir yeri olduğunu ifade eden yarışmacımız kendi sınırlarını ölçmek için yarışmaya katıldığını açıkladı. Fitness boks gibi alanlarda ders veren spor alanında oldukça başarılı olan Samed sarıkuş insanlarla nasıl geçme bildiğini ne kadar sabırlı olduğunu test edebilmek için yarışmaya katılmış sportif yarışmacılarımız dan birisi olan Samet modellik yaparak ve Spor eğitmenliği yaparak ayatını kazanıyor. İzmir’de Turizm konusunda eğitim almaya devam eden yarışmacı Survivor 2017 konusunda kendisine oldukça fazla güveniyor.

 

Yaş : 23

Boy :179

Kilo : 78

Meslek : Model

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.