Rüzgarın Kalbi Muammer ölecek mi yeni bölüm tüyoları

yorumsuz
411
Rüzgarın Kalbi Muammer ölecek mi yeni bölüm tüyoları

Rüzgarın Kalbi yeni bölümde Muammer öldü mü, ölecek mi merak ediliyor. Yeni bölüme dair en sağlam tüyolar burada, işte Rüzgarın Kalbi dizisine ait tüyolar!

Sezonun başarılı olması beklenen dizilerinden birisi olan Rüzgarın Kalbi hızlı bir şekilde senaryoda ilerlemeye devam ediyor. 4.yeni bölümü 10 Eylül 2016 günü yayınlanan Rüzgarın Kalbi dizisinde son bölümde önemli gelişmeler yaşandı.

Dizinin önemli karakterlerinden olan Muammer, gece kendisine ait olan zeytinyağı fabrikasına gitti. Fakat orada yalnız olmayacağını bilmiyordu.

Muammer’e ait olan zeytinyağı fabrikasına giren Erdem’in adamları fabrikaya zarar vermeyi planlamaktadırlar. Erdem’in adamları üretilen zeytinyağlarının için zehirli atıklar katmaktadırlar.

Bu sırada Muammer fabrikasına bakmak için gelir ve tesadüf o ki; Muammer Erdem’in adamlarını fark eder. Planladıkları gibi gitmeyen işleri nedeniyle Erdem’in adamları panik yaparlar. Adamlardan birisi Muammer’i fabrikanın içinde bıçaklayarak yaralar.

Muammer bıçaklandıktan sonra yeni bölüm sona erdi. Bu nedenle seyirci Muammer yaşıyor mu, yoksa ölecek mi bilmiyorlar. Fakat dizide ve senaryoda önemli bir yeri bulunduğu bilinen Muammer karakterinin diziden ayrılması beklenmiyor.

Kanal tarafından Muammer karakterine hayat vermekte olan ünlü sanatçı Cezmi Baskın’ın diziden ayrılacağına yönelik bir açıklama yapılmadı.

Rüzgarın Kalbi yeni bölümünde Muammer hastaneye kaldırılacak. Muammer ölmeyecek. Hastaneye kaldırılan Muammer kısa bir tedaviden ardından yeni bölümde sağlığına kavuşacak. Dizide yeni bölümde Erdem ve adamları ile mücadele bir boyut daha kazanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.