Rüzgarın Kalbi karakterleri nasıl oyuncuları kimler?

yorumsuz
383
Rüzgarın Kalbi karakterleri nasıl oyuncuları kimler?

Rüzgarın Kalbi dizisi konusu ve karakter isimleri oyuncuları kimdir? FOX TV’nin yeni dizisi Rüzgarın Kalbi hakkında tüm ayrıntılar ve detaylar bu yazıda!

Rüzgarın Kalbi isimli dizi yayın hayatına başladı. Peki dizide ki karakterler kimler ve dizinin genel hikayesi nasıl işte bu konu merak ediliyor.

Senaristliğini Özge Efendioğlu tarafından üstlenilen Rüzgarın Kalbi isimli dizi yayın hayatına 20 Ağustos günü başladı. Cumartesi akşamları yayınlanan Rüzgarın Kalbi seyircisi tarafından çok beğenildi.

Rüzgarın Kalbi isimli dizinin yönetmenliğini Filiz Gülmen Pakmaz üstleniyor. Son derece güçlü isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizide; Başak Daşman, Ahmet Saraçoğlu, Batuhan Begimgil, Cezmi Baskın, Turgut Tunçalp, Funda Şiriknal, Mehmetcan Mincinozlu gibi önemli isimler yer alıyor.

Rüzgarın Kalbi dizisi nerede çekiliyor?

Dizinin ilk bölüm çekimlerinin bir kısmı Bosna Hersek sınırları içerisinde gerçekleşse de geri kalanı İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’da birden fazla semtte çekimlerin gerçekleştirildiği biliniyor.

Rüzgarın Kalbi dizisinin genel hikayesi nedir?

Başarılı bir genç, dilediği her şeye sahip iken çok sevdiği birisini kaybeder. Hayatındaki güneş bu kayıp ile birlikte doğmamak adına adeta batar. Tam bu sırada yepyeni bir aşk hikayesi başlayacaktır. Rüzgarın Kalbi dizisi son derece etkili güçlü bir aşk hikayesini kendisine konu ediniyor.

Ana karakter olan Rüzgar’ın sevdiği kadın acı bir trafik kazasında hayata veda eder. Rüzgar bu acı ile herkesten her şeyden uzaklaşmak ister ve 2 yıl boyunca Bosna Hersek’te saklanır.

Rüzgar’ın annesi Vahide ve dayısı Kemal çok çaba sarf ederler ve Rüzgar’ın izini bulurlar. Rüzgar yeniden İstanbul’a gelir. Fakat burada çok durmaz ve bir taksi şoförü ile anlaşarak kendisini Foça’ya getirilmesini ister.

Tüm bunlar yaşanırken dizideki bir başka ana karakter Zeynep, çocukluk aşkı Kutay ile evlenmeye hazırlanırken ihanete uğrar. Her şeyi arkasında bırakmak isteyen Zeynep, dedesi Muammer ve teyzesi Ayla’nın yaşadığı Foça’ya doğru ilerler.

Rüzgar’ın Foça’daki kulübesinin önünde üzerinde gelinlik ile Zeynep bayılır ve ana karakterler ilk defa burada karşılaşırlar. Rüzgar, Zeynep’in yüzüne baktığında kaybettiği ve çok sevdiği eşi Meltem’i görür.

Kasabalı ile bu olaydan sonra tanışan Rüzgar gerçek kimliğini herkesten gizlemektedir. Rüzgarın Kalbi isimli dizinin genel hikayesi bu şekilde başlamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.