Rüzgarın Kalbi dizisi 7.bölüm neler oluyor tüyolar

yorumsuz
361
Rüzgarın Kalbi dizisi 7.bölüm neler oluyor tüyolar

Rüzgarın Kalbi dizisinde heyecan devam ediyor. Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her hafta cumartesi akşamı ekranlarda olmaya devam eden Rüzgarın Kalbi dizisi son olarak 1 Ekim Cumartesi akşamı yayınlandı. Dizi ile alakalı haberimiz sizlerle..

 

Cumartesi akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her hafta cumartesi akşamı ekranlarda olmaya devam eden Rüzgarın Kalbi dizisinde heyecan devam ediyor. Oyuncu kadrosunda Burak Serdar Şanal, Deniz Baysal gibi isimleri barındıran Rüzgarın Kalbi bu hafta 6.bölümü ile yayınlandı. İşte bu hafta yaşananlar sizlerle;

6.bölüm özeti:

Dizinin bu haftaki yayınlanan bölümünde Kutay’ın intihar teşebbüsünden sonra Zeynep’in moralleri adeta alt üst olmuştur. Bu tüm yaşananlardan sonra kendisini sorumlu tutan Zeynep artık Rüzgar ile oynadıkları oyunu daha fazla sürdürmek istemez. Dedesinin de gelen ısrarı üzerine Zeynep tüm gerçekleri açıklamak zorunda kalır.

Zeynep’in aldığı karar Rüzgar ile olan ilişkilerinin boyutunu da değiştirecektir. Muammer fabrikasına yapılan saldırının izlerini takip ederken onun dikkatini dağıtacak bir gelişme ile karşı karşıya gelir. Ayla ve Kemal ise birbirlerine olan duygularını daha fazla gizleyemez.

Erdem ve Kutay’ın ayrı ayrı yaptıkları kötülükler ise Rüzgar’ın geri dönüşü olmayan bir yola girmesine neden olacaktır. Rüzgarın Kalbi dizisi yeni bölümü ile 8 Ekim Cumartesi akşamı ekranlarda olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.