Rengarenk dizisinden Selin Şekerci ayrıldı mı?

yorumsuz
248
Rengarenk dizisinden Selin Şekerci ayrıldı mı?

Rengarenk dizisinde Renk karakterine hayat veren Selin Şekerci diziden ayrıldı mı? Neden ayrılık kararı alındı? Renk rolünü şimdi kim oynayacak?

ATV ekranlarında yayınlanmakta olan dizi Rengarenk hakkında çok farklı senaryolar ve iddialar bir süredir basında yer alıyor. Reytinglerde istediği başarıyı yakalamadığı için revizyona gittiği iddia edilen diziye Selin Şekerci de veda etti.
Rengarenk dizisinin başrolü olan Selin Şekerci iddialara göre diziden kendi isteği ile ayrıldı. Erkek başrol oyuncusu olan Kaan Taşaner’in projeden çıkarılmasının ardından Selin Şekerci’nin de diziden isteyerek ayrıldığı konuşulanlar arasındaydı.

Fakat sosyal medya üzerinden büyük bir iddia ortaya atıldı. Sosyal medyada Fenerbahçe ile ilgili yaptığı bir şaka sonrası gündeme gelen Selin Şekerci’nin ATV tarafından Rengarenk dizi kadrosundan çıkarılması istendiği iddialar arasında yer aldı.

Konu ile ilgili resmi bir açıklama yok bu nedenle Selin Şekerci neden diziden ayrılıyor bilinmiyor. Selin Şekerci Fenerbahçe ile ilgili yaptığı şaka sonrasında tüm taraftarlardan ve camiadan özür diledi.
Selin Şekerci; “Selamlar her zaman yaptığım şakalardan birini yaparken işlerin bu duruma geleceğini düşünmediğim bir tweet’le ilgili yüzlerce hakaret duyuyorum. Şüphesiz ki amacım bir kurumu aşağılamak yada hakaret etmek değildi. Sadece ironik bir espriydi ve ayrım da gözetmedim, ayrıştırmaya da çalışmadım. Böyle bir durumda kaldığımdan dolayı büyük bir üzüntü duyuyor, bana tehdit savuranlara değil, bunu bir hakaret olarak algılayıp hassasiyet ve üzüntü yaşayan tüm Fenerbahçelilere diyebileceğim tek şey olarak, evet özür diliyorum. Keşke böyle olmasaydı, keşke basit bir şaka bu hale gelmeseydi” dedi.

Diziden ayrılıp ayrılmadığı henüz bilinmeyen güzel sanatçı sosyal medyada konuşulanların ardından ne yapacak, dizide devam edecek mi yoksa kendi isteği ile mi ayrıldı merak ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.