Poyraz Karayel yeni sezon oyuncuları 2016 2017 yayın dönemi

yorumsuz
1.156
Poyraz Karayel yeni sezon oyuncuları 2016 2017 yayın dönemi

12 Ekim Çarşamba akşamı yeni bölümü ile uzun bir sürenin ardından ekranlarda olacak Poyraz Karayel dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin yeni sezon oyuncuları ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Çarşamba akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan başrollerinde Musa Uzunlar, Burçin Terzioğlu, Ali İl, Celil Nalçakan gibi isimlerin yer aldığı Poyraz Karayel dizisinde heyecan devam ediyor. Dizide heyecan kaldığı yerden devam ediyor ve 3.sezon ilk bölümü ile 12 Ekim Çarşamba akşamı ekranlarda olacak.

Yine sezona damga vurması beklenen diziye yeni isimler dahil oldu. Yeni isimler Poyraz Karayel dizisinin bu seneki en büyük kozlarından bir tanesi olacak diyebiliriz.

Poyraz Karayel dizisinin oyuncu kadrosuna bu sezon üç yeni isim birden dahil oldu. İlker Aksum, Ayda Aksel ve Funda Eryiğit bu sene Poyraz Karayel dizisinin yeni oyuncularından olacak.

İlker Aksum kimdir?

30 Kasım 1971 tarihinde dünyaya gelen İlker Aksum Isparta doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden 1993 yılında mezun olan İlker Aksum 1994 yılında Antalya Devlet tiyatrosunda çalışmaya başladı.

2006 yılında En iyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen İlker Aksum Çarli, Yabancı Damat, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerin yanı sıra bir çok yapımda rol almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.