Poyraz Karayel Poyraz’ın annesi Ayda Aksel kimdir

yorumsuz
591
Poyraz Karayel Poyraz’ın annesi Ayda Aksel kimdir

Kanal D ekranlarının fenomen dizilerinden olan Poyraz Karayel’in başlamasına artık çok az bir zaman kaldı. Dizinin önemli isimlerinden bir tanesi olan Poyraz’ın annesi rolünü canlandıracak Ayda Aksel ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Ardı ardına yeni sezon tanıtım fragmanları yayınlanan ve son olarak kolaj bölümü ile ekranlarda olan Poyraz Karayel dizisinden gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin önemli isimlerinden olan ve İlker Kaleli’nin canlandırdığı Poyraz karakterinin annesi olarak diziye dahil olan Ayda Aksel ile ilgili sizler için bilgiler hazırladık.

Son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde rol alan Ayda Aksel ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 Ayda Aksel kimdir?

Ülkemizin ünlü sanatçıları arasında yer alan Ayda Aksel 1962 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 54 yaşında olan usta oyuncu 15 yıl boyunca devlet sanatçısı olarak görev yapmıştır. Sayısız projede yer alan Ayda Aksel son olarak Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde rol almıştır.

Dizide Meltem ve Poyraz’ın annesi karakterini canlandıracak olan Ayda Aksel’in dahil olmasıyla birlikte Poyraz Karayel daha renkli bir hale geleceği tahmin ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.